Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ZYRE ME QERA - TEK DREJTORIA E POLICISE

TEK QENDRA Swarofski | 55 M2 | 220000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Zyra
Zyre me qera - Tek Drejtoria e Policise, TEK QENDRA Swarofski, 55 M2, 220.000 euro i diskutueshem
Kati 2
Përshkrim

Shitet zyre, 55 M2, kati 2, me shkalle elektrike. Qeraja 1000 Euro dhe shitet

4.000,00 euro/m²

Botuar më 29/05/2023

Telefon
)