Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Domus Nostra
3 aspektet kryesore të marketingut dixhital për firmat -

sherbimet e Çelësi Media Group ne kohen e coronavirus

Jo më larg se dy dekada më parë, […]

Si të shmangim stresin? Dr. Fleura Shkëmbi, na tregon disa teknika në kushte shtëpie -

Nga Dr. Fleura Shkëmbi, Psikologe klinike dhe Hipnoterapiste/ Shpesh […]

Nisma “Solidaritet përballë pandemisë” dhe CEO i Çelësi Media Group në Top Talk -

Nisma Solidariteti perballe pandemise

Dje në orën 15:30 në emisionin Top Talk […]

)