Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKI ZIRKON

Kongresi Manastirit | 42.2 M2 | 126.600 Euro

Shitet njesi sherbimi me siperfaqe 42.2 m2, me Hipotek, kati 1, me ashensor, buze rru...

Botuar më 30/09/2023
126.600,00 euro

AMBASADOR 3

Stadiumi Air Albania | 115 M2 | 2.500 Euro

Zyre per qira te Ambasador 3. E ndare ne 3 ambiente pune, kuzhine, 1 depo, ambient pritjeje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zyra ofrohet e mobiluar si ne foto (pervec kompjuterave), 115 M2, kati 7, ashensor

Botuar më 01/10/2023
2.500,00 euro/muaj

BLLOK

rruga Sami Frasheri | 50 M2 | 400 Euro

2 ambiente pune, 50 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

afer Shpresa.al | 86 M2 | 600 Euro

Ambient per zyra, 86 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, ambienti eshte i rikonstruktuar, i shtruar me parket dhe ka kondicioner

Botuar më 01/10/2023
600,00 euro/muaj

TEK RRUGA E KAVAJES, OFROJME ZYRE PER QIRA!

ID: Billion3007 | 70 M2 | 700 Euro

Zona e Rruges se Kavajes ofron facilitete të shumta për zhvillimin e biznesit tuaj, 3 minuta larg qendrës së kryeqytetit dhe 10 minuta nga zona e bllokut apo 21 Dhjetori. Gjithashtu ka akses te menjëhershëm tek institucionet kryesore. Zyra ndodhet në pallat të ri, të mireadministruar. Godina pjesërisht është e dedikuar për biznese të tipologjive të ndryshme, me 2 ashensorë dhe mundësi parkimi., 70 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Ambienti ofrohet per qera me cmim 700 euro se bashku me takse te perfshire. Për më shumë informacion rreth pronës më kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 01/10/2023
700,00 euro/muaj

$ BLLOK, TIRANE

Me qera | 118 M2 | 2.350 Euro

Jepet super ambjent per zyra Open Space me qera ne Bllok.Ambjenti eshte me siperfaqe 117.5 m2.Verande 23 m2.Ambjenti lidhet me shkalle dhe ashensor personal.Jepet mundesi ndarjeje ne shume seksione te ndryshme.Sisteme elektrike dhe hidraulike cilesore.Ambjenti ndodhet prane nje pallati te ri dhe shume e lehte e aksesueshme me cdo facilitet ne afersi., 118 M2, 2 banjo, bosh

Botuar më 01/10/2023
2.350,00 euro

QERA ZYRE ( AP 1+1 ) NE ZOG TE ZI 40.000 LEKE

. | 65 M2 | 40.000 Leke

Ne Zog te Zi Jepet me Qera Ambient Zyre (Ap 1+1) ne pallat te Ri, ashensor, siperfaqe 65 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe,  dhom tjeter, tualet, ballkon. Cmimi 40.000 Leke, 65 M2

Botuar më 01/10/2023
40.000 leke/muaj

QERA ZYRE NE QENDER PRAN PIACES 45.000 LEKE

. | 34 M2 | 45.000 Leke

Qender, prane Piaces, Jepet me Qera Ambient Zyre, kati 2, siperfaqe 34 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, tualet. Cmimi 45.000 Leke, 34 M2

Botuar më 01/10/2023
45.000 leke/muaj

BLLOK

prane Shkolles 11 Janari | 90 M2 | 900 Euro

Zyre me qira, 90 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon, gjendja: e rikonstruktuar, shtruar i gjithi me parket, pallat ekzistues pa ashensor

Botuar më 01/10/2023
900,00 euro/muaj

JEPET ME QERA ZYRE/AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA E KAVAJES PRENE DELIJORGJIT NE TIRANE (ID 4261899)

Rruga e Kavajes prene Delijorgjit | 82.5 M2 | 900 Euro

Jepet me Qera Zyre ne Ndertim te Ri, ndodhet ne katin e 2 me ashensor. Siperfaqe totale 82.5 m², Hapsire e bollshme dhe planimetri e rregullt. e restauruar totalisht, i gjithe ambienti eshte i shtruar me parket, ndricim led, jepet e mobiluar si ne foto. Eshte perdorur nder vite per zyre dhe lloje te ndryshme biznesi.Jepet me Qera 900 euro ne muaj, 82.5 M2, Property ID : 4261899 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/10/2023
900,00 euro

$ BLLOK

Me qera | 150 M2 | 2.250 Euro

Jepen zyra me qera te tipologjive te ndryshme, me vendodhje ne Bllok.Zyrat jane me siperfaqe 150 m2,360 m2,160 m2,500 m2,etj.Ambjentet mund te perdoren per:~ Ambjente zyrash~ Zyra marketingu~ Zyra kontabiliteti.Kontaktoni per me shume info!, 150 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2023
2.250,00 euro/muaj
)