Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI GJERGJ FISHTA, GJYKATA E TIRANES

prane ish Ekspozites | 82 M2 | 82.000 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites, shitet Ambjent per Zyra, bosh, siperfaqe 82 m2 me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri. Ambjenti mund te sherbej per tipologji te ndryshme tregtare, kryesisht si zyre avokatie, noterie, klinike dentare etj, pasi krijon mundesi te mire reklamimi per nga zona ku ndodhet. Posedon tualet, fasade xhami, open space.Çmimi i shitjes 82000 euro., 82 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA, GJYKATA E TIRANES

pra ish Ekspozites | 82 M2 | 40.000 Leke

Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites, jepet me qera Ambjent per Zyra, bosh, siperfaqe 82 m2, kati i 2 ne pallat te ri. Ambjenti mund te sherbej per tipologji te ndryshme tregtare, kryesisht si zyre avokatie, noterie, klinike dentare etj, pasi krijon mundesi te mire reklamimi per nga zona ku ndodhet. Posedon tualet, fasade xhami, open space.Jepet me qera 40000 Lek ne muaj., 82 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/11/2020
40.000 leke/muaj

21 DHJETORI

Prane Rruges kryesore | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qira ambient per zyre 3+1+Ballkon te 21 Dhjetori. Ka akses te menjehershem ne rrugen kryesore., 80 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjencia Shpia24

Botuar më 27/11/2020
350,00 euro/muaj

HEKLA CENTER

Bllok | 132 M2 | 700 Euro

132 M2, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
700,00 euro/muaj

BLLOK

Rruga Perlat Rexhepi | 137 M2 | 2.000 Euro

137 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
2.000,00 euro

BLLOK

Bllok | 150 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qira apartament 3+1+2tualete ne bllok. Jepet me qira per zyra.Apartamenti ka hapesira te bollshme: 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 soxhorno, 1 ballkon, 2 tualete. Apartamenti ka sistem te pergjithshem ngrohjeje dhe ka sistem kamerash. Ka edhe nje garazh me pult e te mbyllur me qepen qe jepet me qira ne cmimin 250€/muaj., 150 M2, 4 ambjente, kati 3, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Agjencia Shpia24

Botuar më 27/11/2020
1.300,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Kompleksi Kontakt | 37 M2 | 200 Euro

37 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, bosh

Botuar më 27/11/2020
200,00 euro/muaj

BLLOK

tek Hekla Center, afer Librit Universitar | 132 M2 | 700 Euro

132 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, bosh

Botuar më 27/11/2020
700,00 euro/muaj

KOMPLEKSI PANORAMA

prane Hipotekes. | 95 M2 | 450 Euro

Kompleksi Panorama, prane Hipotekes, jepet me qera Ambjent Zyre ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 95 m2, kati i 6 me ashensor, e ndare ne 3 ambjente, e gjithe zyra eshte e shtruar me parket, korridor, tualet, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 450 euro ne muaj., 95 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
450,00 euro

BLLOK

prane Sky Tower | 20 M2 | 25.000 Leke

Bllok, prane Sky Tower, jepet me qera ambient per Zyra, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 20 m2, kati perdhe/gjysem bodrum, fare prane rruges kryesore. Ambienti eshte i rikonstruktuar, dhe i shtruar me parket.Jepet me qera 25.000 leke ne muaj., 20 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/11/2020
25.000 leke/muaj
)