Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBJENT BIZNESI ME QERA NE RRUGEN BARDHYL PRANE FARMACIA NR.8 ID 4271506

Ne rrugen Bardhyl prane farmacise nr.8 | 110 M2 | 700 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera, i pershtatshem per klinike dentare, parukeri, kurse te ndryshme etj, siperfaqja 110 m², kat i 2, 4 dhoma, 1 tualet, parket, 2 ballkone., 110 M2, Property ID : 4271506 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
700,00 euro

QENDER PRANE POSTES SHQIPTARE QENDRORE JEPET ZYRE ME QERA (ID 4261538)

Ne qendet te Tiranes, prane Postes Shqiptare Qendrore | 120 M2 | 600 Euro

Jepet zyre me qera, siperfaqe totale 120 m², siperfaqe e brendshme 70 m², eshte e ndare ne 3 ambiente, koridor, tualet, ballkon, mbrapa ka pjese oborri, jepet bosh . Ambienti eshte i sapo restauruar. Pershtatet per zyra, studio, klinika, laborator etj., 120 M2, Property ID : 4261538 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
600,00 euro

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE ISH 7 XHUXHAT NE TIRANE (ID 4261485)

Ne Rrugen e Elbasanit prane ish 7 Xhuxhat | 42 M2 | 300 Euro

Jepet me qera zyre me 2 ambiente, siperfaqa 42 m², tualet, kati 2 ne pallat te ri, kat i gjithi komercial (me zyra dhe biznese)., 42 M2, Property ID : 4261485 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
300,00 euro

ZYRA ME QERA LARG ZHURMES DHE SMOGUT. RRETHUAR ME OBORR TE GJELBERUAR. ME VEND PARKINGU PER MAKINAT.

BRENDA KOMPLEKSIT, "GARDEN CITY". KTHESA E KAMZES, TIRANE | 200 M2 | 700 Euro

ZYRA ME PERMASA DHE AMBJENTE TE NDRYSHME. ME HAPESIRE 25 M2 DERI NE, 200 M2, gjendja: shume e mire, kontaktoni: REZARTA 0672072721 MARSELA 0672074222 ALBERT 0672045145

Botuar më 23/06/2021
700,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA ME 2 AMBIENTE PRANE SHALLVAREVE NE TIRANE (ID 4261471)

Prane Shallvareve | 89.7 M2 | 700 Euro

Jepet me qera zyre me 2 ambiente, siperfaqa 89.7 m², kati 0 ne pallat egzistues, i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre moderne per zyre, 2 kondicionere, tualet. Orientim me diell., 89.7 M2, Property ID :4261471 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
700,00 euro

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E DURRESIT PRANE SHESHIT ZOGU I ZI NE TIRANE (ID 4261493)

Ne rrugen e Durresit prane sheshit Zogu i Zi | 120 M2 | 650 Euro

Jepet me qera zyre me 3 ambiente, plus nje dhome e vogel qe mund te perdoret si miniguzhine, siperfaqa 120 m², 2 tualete, 2 ballkone, e gjitha e shtruar me parket, cdo ambient me kondicioner.Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor., 120 M2, Property ID : 4261493 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
650,00 euro

APARTAMENT/ZYRE 2+1 ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES PRANE KISHES NE TIRANE (ID 4261228 )

Rr. Kavajes, afer Kishes | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament/Zyre 2+1, rikonstruktuar totalisht, siperfaqe 100 m², kati 3, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell, e gjithe shtepia me parket., 100 M2, Property ID : 4261228 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
500,00 euro

ZYRE PER SHITJE NE QENDER, NE FILLIM TE RRUGES SE KAVAJES NE TIRANE (ID 4161032)

Ne Qender, ne fillim te rruges se Kavajes | 165 M2 | 214.500 Euro

Shitet Dubleks ne pallat te Ri, siperfaqe 165m² (151 m2) me Hipoteke, kati 5 dhe kati 6 me ashensor, koridor qe lidhe gjithe dhomat,2 tualete, 2 ballkone, orientimi me diell.Dubleksi eshte me shkalle nga brenda dhe organizohet ne kete menyre:Kati 1 perbehet nga nje holl, 2 ambjente, tualet, ballkon, koridor qe lidh te gjitha dhomatkati 2 perbehet nga nje holl, 165 M2, Property ID : 4161032 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
214.500,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT PRANE DREJTORISE SE POLICISE (ID 4271523).

Ne zonen e Myslym Shyrit prane Drejtorise se Policise | 156.5 M2 | 4.000 Euro

Jepet dyqan duplex me qera, kat i 1, siperfaqja 156.5 m², open space, bosh, lartesi 3.33 metra, tualet, fasade xhami, tarrace e shfrytezueshme., 156.5 M2, Property ID : 4271523 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
4.000,00 euro

AMBJENT ME QERA PER ZYRA OSE DYQANE NE ZONEN E KOMUNES SE PARISIT PRANE PASTICERI REKA (ID 4271522).

Ne zonen e Komunes se Parisit prane Pasticeri Reka | 165 M2 | 900 Euro

Jepet ambjent me qera per zyra ose dyqane, kat i 2, siperfaqja 165 m², open space, lartesi 3 metra, tualet, ballkon, punimet ende te paperfunduara., 165 M2, Property ID : 4271522 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
900,00 euro
)