Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

21 DHJETORI

Tirane | 100 M2 | 46.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyra pershtatshem per aktivitete te ndrysheme biznesi, lokacion perfekt, pallat i ri me ashensore, 100 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
46.000 leke

NE 21 DHJETORI

Prane Komisaratit Te Policise | 25 M2 | 250 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre ne pallat te Ri e pa mobiluar, kati 0 siperfaqe 25 M2. Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe , 1 tualet . Cmimi 250 €, 25 M2, ID:261368

Botuar më 05/03/2021
250,00 euro/muaj

BLLOK

Prane Viles Se Enverit | 60 M2 | 800 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre \ Dyqan , kati 2 , siperfaqe 60 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, tualete . Cmimi 800 €, 60 M2, ID:271311

Botuar më 05/03/2021
800,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU I

Prane Fakultetit Te Shkencave Te Natyres | 155 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera ambient Zyre (Ap 3+1) ne pallat te Ri, kati 10 me ashensor, siperfaqe 155 M2, Ambienti eshte i organizuar koridor i madh ne forme dhome qe lidh te gjitha ambientet, dhome gatimi me vete, 4 dhoma , 2 tualete, 3 ballkone, kondicioner ne cdo ambient . Cmimi 500 € me takse te perfshire ne cmim., 155 M2, ID:261325

Botuar më 05/03/2021
500,00 euro/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Prane Gjykates te Shkalles Se Pare | 143 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i shfrytezueshem edhe per zyra , pjeserisht i mobiluar, kati 4 me ashensor, siperfaqe 143 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno te madhe , koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma , 2 tualete, ballkon. Cmimi 500 €., 143 M2, ID:231282

Botuar më 05/03/2021
500,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Prane Kompleksit Halilit | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera ambient Zyre (Ap 3+1) ne pallat egzistues i rikonstruktuar , buze rruge kryesore, kati 3 , siperfaqe 100 M2, bosh. Ambienti eshte i organizuar koridor i madh qe lidh te gjitha ambientet, dhome gatimi me vete, 3 dhoma , 2 tualete, ballkon, me parket. Mund te perdoret per zyra , klinika, call center etj,. Cmimi 500 € ., 100 M2, ID:261374

Botuar më 05/03/2021
500,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE RRUGEN BARDHYL PRANE RAIFFESEN BANK NE TIRANE (ID 4261507)

Ne rrugen Bardhyl prane Raiffeisen Bank | 62 M2 | 300 Euro

Jepet me qera zyre, siperfaqa 62 m², kati pare ne nje pallat ekzistues, e sapo rikonstruktuar me pllaka dhe hidrosanitare cilesore. E organizuar ne 2 dhoma, nje koridor o bollshem, tualet, ballkon. E pershtatshme per klinike dentare, zyra te ndryshme, 62 M2, Property ID : 4261507 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
300,00 euro

ZYRE/AMBIENT 170 M² ME QERA NE BULEVARDIN DESHMORET E KOMBIT NE TIRANE (ID 4261506)

Ne Bulevardin Deshmoret e Kombit prane Piramides | 170 M2 | 30 Euro

Jepet me qera zyre/ambient 170 m², kati zero ne nje pallat te ri, open space, tualet, 2 kondicionere. Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes., 170 M2, Property ID : 4261506 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
30,00 euro/m²

AMBJENT ME QERA PER DYQAN/ZYRE NE ZONEN E BLLOKUT (ID4271544)

Afer Bllok | 31 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambient, 31 m² me opsion shtese 20 m² plus pages extra, open space, kati 2, pallat i ri, ashensor dhe shkalle levizese, sistem ngrohje/ftohje qendrore, fasade xhami, ambjent i sigurt 24h/24h, 31 M2, Property ID : 4271544 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
400,00 euro

ZYRE ME QERA TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, PRANE SIGAL NE TIRANE (ID 4261500)

Tek Bulevardi Zogu i Pare, prane Sigal | 60 M2 | 295 Euro

Jepet me qera zyre ne pallat te Ri, bosh, open space, siperfaqe 60 m², kati 1, tualet, orientim me diell., 60 M2, Property ID : 4261500 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
295,00 euro
)