Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE STADIUMIT DINAMO

Prane Stadiumit Dinamo | 72 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, e ndare ne 2 ambjente, bosh, siperfaqe 72 m², kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet, koridor qe lidh te gjitha dhomat, parket,orientim me diell.E pershtatshme per zyre marketingu, zyre kontabiliteti etj, 72 M2, Property ID : 4261474 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
400,00 euro

QENDER

perball Toptanit | 64 M2 | 690 Euro

Qender, perballe Toptanit, jepet me qira Zyre, siperfaqe 64 m2, kati pare mbi dyqane, plotesisht e rikonstruktuar, parket, kondicioner, k/bufe. Ambjenti organizohet ne 3 zyra pune, tualeti. Orientimi JugJepet me qira 690 Euro ne muaj, 64 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
690,00 euro

RRUGA PANORAMA

Kompleksi Panorama | 92 M2 | 450 Euro

Rruga Panorama, te Kompleksi Panorama, jepet me qira Zyre, siperfaqe 92 m2, kati 6 me ashensor, parket, bosh, parkim. Zyra organizohet ne 3 ambjente , tualeti dhe ballkoni. E pershtatshme per zyra inxhinierike/arkitekture, ekonomike etj., 92 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
450,00 euro

BBLOKU

Rruga Brigada e VIII | 60 M2 | 50.000 Leke

Blloku, Rruga Brigada VIII, jepet me qera Ambjent per Zyre, bosh, siperfaqe 60 m2, kati i 2 ne pallat te ri, si dhe me shkalle nga jashte. Ambjenti eshte totalisht i rinovuar, me 2 ambjente, me tualet, dhe i shtruar i gjithi me parket, kondicioner. Ambjenti mund te sherbeje per tipologji te ndryshme tregtare, kryesisht si studio mjekesore, dentare, zyre avokatie, kontabiliteti, etj., 60 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, Jepet me qera 50000 Lek ne muaj.

Botuar më 30/11/2020
50.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Kompleksi Kika 2 | 90 M2 | 600 Euro

Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2, jepet Zyre me qera ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 90 m², kati 7 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne 3 ambjente, do shtrohet e gjitha me parket, punimet mbarojne per disa dite.Jepet me qera 600 euro ne muaj., 90 M2, 3 ambjente, 2 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, E pa perdorur me pare, do shtrohet me parket, do vendosen kondicionere.

Botuar më 30/11/2020
600,00 euro/muaj

RRUGA ABDYL FRASHERI

Sheshi Wilson | 132 M2 | 700 Euro

Rruga Abdyl Frasheri, prane Sheshit Wilson, jepet me qera Zyre, siperfaqe 132 m2, kati 8 me ashensore, bosh, zyra eshte e organizuar ne 4 ambiente, tualet, ballkon, sistem Chiller, e pershtatshme per zyre arkitekture, zyre programimi, zyre inxhinierike, zyre marketingu etj.Jepet me qera 700 Euro me taksa te perfshira, 132 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
700,00 euro

SELVIA, RRUGA E DIBRES

prane Gjimnazit Partizani. | 163 M2 | 342.300 Euro

Rruga e Dibres, Prane gjimnazit “Partizani”, shitet Ambjent perkatesisht per Zyre, bosh, siperfaqe 163 m2 me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Ambjenti eshte open space, me 2 tualete, fasade xhami, dhe ne nje zone mjaft te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare.Çmimi i shitjes 342300 euro., 163 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
342.300,00 euro

QENDER

prane Piaces | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra , ne qender te Tiranes , duke e ber me te favorshme zhvillimin e biznesit, dhe ka lehtesi ne levizje, 130 M2, kati 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar

Botuar më 30/11/2020
500,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Drejtoria e Policise | 60 M2 | 330 Euro

Jepet me qera ambjent (2+1) e pershtatshme per zyra ose banim , zona eshte e populluar dhe e favorshme per zhvillimin e bizneseve, 60 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/11/2020
330,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES, PRANE XHAMISE

Rruga e Kavajes, prane Xhamise | 110 M2 | 510 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre, bosh, siperfaqe 110 m², kati i 2, zyra eshte e ndare ne dy ambiente , 90 m² dhe 20 m², tualete, sistem aspirimi dhe kondicionimi, fasade xhami, mundesi reklamimi. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyre avokatie, mapo etj., 110 M2, Property ID : 4261377 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
510,00 euro
)