Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKI ZIRKON

Kongresi Manastirit | 42.2 M2 | 126.600 Euro

Shitet njesi sherbimi me siperfaqe 42.2 m2, me Hipotek, kati 1, me ashensor, buze rru...

Botuar më 30/09/2023
126.600,00 euro

AMBIENT BIZNESI ME QERA RRUGA HOXHA TAHSIM, PAZARI I RI!

Pazari i Ri | 200 M2 | 1.600 Euro

Jepet ambient biznesi me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, Pazari i ri.Ambienti disponon siperfaqe totale 200 m2, organizohet ne dy kate.Kati i pare disponon siperfaqe 70 m2, kati i dyte 130 m2.Ndodhet buze rruges kryesore, me fasade xhami.I pershtatshem per zyra, klinike, institucion financiar etj.Cmimi i qerase 1600 €/muaj., 200 M2, 1 banjo

Botuar më 02/10/2023
1.600,00 euro

AMBIENT BIZNESI PER ZYRA ME QERA, ISH-EKSPOZITA.

ISH EKSPOZITA | 150 M2 | 2.000 Euro

Japim me qera ambient biznesi per zyra, tek ish ekspozita.Ambienti ka siperfaqe 150 m2.Ambienti organizohet ne korridor shperndares, 3 ambiente, 2 tualete dhe ambient ngrenie.Cmimi eshte 2000 euro.Per me shume na kontaktoni., 150 M2, kati 1, 2 banjo

Botuar më 02/10/2023
2.000,00 euro

QERA ZYRE ( AP 1+1 ) NE ZOG TE ZI 40.000 LEKE

. | 65 M2 | 40.000 Leke

Ne Zog te Zi Jepet me Qera Ambient Zyre (Ap 1+1) ne pallat te Ri, ashensor, siperfaqe 65 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe,  dhom tjeter, tualet, ballkon. Cmimi 40.000 Leke, 65 M2

Botuar më 02/10/2023
40.000 leke/muaj

QERA ZYRE NE QENDER PRAN PIACES 45.000 LEKE

. | 34 M2 | 45.000 Leke

Qender, prane Piaces, Jepet me Qera Ambient Zyre, kati 2, siperfaqe 34 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, tualet. Cmimi 45.000 Leke, 34 M2

Botuar më 02/10/2023
45.000 leke/muaj

JEPET ZYRE ME QERA-TE RRUGA MYSLYM SHYRI

JEPET ZYRE ME QERA-TE RRUGA MYSLYM SHYRI | 40 M2 | 400 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ 40M2~ KATI 2~ ME ASHENSOR~ PALLAT I RI~ GJENDJA SHUME E MIRE~ TEK “MYSLYM SHYRI “~ CMIMI 400 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 40 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor

Botuar më 02/10/2023
400,00 euro

JEPET ZYRE ME QERA-TE RRUGA MYSLYM SHYRI

JEPET ZYRE ME QERA-TE RRUGA MYSLYM SHYRI | 99 M2 | 700 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ 2+1+2~ 99M2~ KATI 2~ 2 TUALETE~ ME ASHENSOR~ PALLAT I RI~ I PERSHTATSHEM PER ZYRA~ BOSH~ GJENDJA SHUME E MIRE~ TEK “MYSLYM SHYRI “~ CMIMI 700 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 99 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 02/10/2023
700,00 euro

AMBJENTE ME QERA ~ 21 DHJETORI

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TE KOMPLEKSI SQUARE 21 | 100 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi ne Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 100 m2.Organizohet ne:~ 1 Ambjent Open Space~ 1 tualet~ Verande 100 m2 e cila eshte ne sherbim te ambjentit.Ambjenti eshte i shtruar me parket.Ambjenti mund te perdoret per biznese te ndryshme.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 100 M2

Botuar më 02/10/2023
1.000,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE RRUGEN ASIM VOKSHI PRANE GJYKATES SE KRIMEVE TE RENDA NE TIRANE (ID 4261938)

Rruga Asim Vokshi, prane Gjykates se Krimeve te Renda | 108 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre, siperfaqa 108 m², ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri, me ashensor. Zyra organizohet ne 3 ambjente, 2 tualete dhe ballkon. Jepet bosh.Cmimi 500 Euro, 108 M2, Property ID : 4261938 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
500,00 euro

AMBJENTE ME QERA - ~ PRANE KRISTAL CENTER

JEPET AMBJENT PER ZYRA MBI KRISTAL CENTER | 250 M2 | 800 Euro

Ambjent biznesi me qera per zyra prane Big Market te Kristal Center.Ambjenti eshte me siperfaqe 250 m2. Organizohet ne:~5 ambjente~2 tualete.Ambjenti mund te perdoret per zyra te ndryshme, Call Center, Zyra Marketingu, IT etj, 250 M2

Botuar më 02/10/2023
800,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT (ID 4261942)

Qender, prane Parlamentit | 30 M2 | 350 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 30 m², kat i 3 ,jepet i mobiluar. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme. Cmimi 350euro, 30 M2, [email protected]

Botuar më 02/10/2023
350,00 euro
)