Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA HAFIZ PODGORICA, DURRES

Perball Flagship Center | 90 M2 | 650 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Me qera, Zyra
Rruga Hafiz Podgorica, Durres, Perball Flagship Center, 90 M2, 650 euro i diskutueshem
1 banjo
Përshkrim

Ofrohen ambjente biznesi me qera ne Qender Durres, pallati perballe Flag Ship center, kati I dyte me hapsire totale prej 90 m2. Ambjenti eshte I ndare ne 4 dhoma, dy prej te cilave komunikojne me njera tjetren dhe me ballkonin;Koridor,, tualet (f+m), ballkon dhe depo per shfrytezim.Ambjenti mund te jepet per 3 zyra, te cilat do te kene koridor dhe tualet te perbashket.Cel. : 0696193635, 90 M2, 1 banjo

650,00 euro/muaj

Botuar më 26/03/2023

Telefon
Email
)