Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE ME QERA NE ZONEN E RRUGES SE ELBASANIT PRANE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA NE TIRANE (ID 4261386 )

Rruga e Elbasanit, perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per Zyra, bosh, me kundrabufe, i ndare ne 5 ambjente, siperfaqe 150 m², kati i 2 me ashensore, koridor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Ne cmim nuk perfshihet taksa 15% dhe pagesa e administrimit te pallatit., 150 M2, Property ID : 4261386 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
500,00 euro

PRANE SHKOLLES HARRY FULTZ

Brenda Unaze | 25 M2 | 160 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre ( e rikonstruktuar ) ne pallat ekzistues, e pa mobiluar, kati 1, siperfaqe 25 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, tualet, kondicioner, ka edhe vendparkim. Cmimi 160 €, 25 M2, ID:261379

Botuar më 03/03/2021
160,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA RRUGA E KAVAJES PRANE XHAMISE NE TIRANE (ID 4261377)

Rruga e Kavajes, prane Xhamise | 110 M2 | 510 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre, bosh, siperfaqe 110 m², kati i 2, zyra eshte e ndare ne dy ambiente , 90 m² dhe 20 m², tualete, sistem aspirimi dhe kondicionimi, fasade xhami, mundesi reklamimi. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyre avokatie, mapo etj., 110 M2, Property ID : 4261377 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
510,00 euro

AMBJENT ME QIRA PER ZYRA 2+1 NE BLLOK

Ambjent me qira per zyra 2+1 ne bllok | 80 M2 | 850 Euro

Ambjent me qira per zyra 2+1 + 2 ballkone + 1 tualet ne zonen e bllokut.Ambjenti jepet bosh dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi egzistues dhe te mireadministruar.Zyra eshte e ndare ne 3 ambjente pune te vecanta ., 80 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/03/2021
850,00 euro

RR. "MINE PEZA",

perballe me rajonin nr 3 | 100 M2 | 700 Euro

Jepet me qera zyre, 100 M2, i rregulluar ne kushte bashkekohore.

Botuar më 03/03/2021
700,00 euro

ZYRE ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT NE RRUGEN NIKOLLA TUPE NE TIRANE (ID 4261453 )

Bllok, rruga Nikolla Tupe | 120 M2 | 600 Euro

Jepet Zyre me qera ne pallat te Ri, siperfaqe 120 m², k/bufe, kati 4 me ashensor, kondicioner, 2 tualet, 2 ballkon, orientim me diell, Zyra eshte e ndare ne tre ambjente, e pershtateshme per nje ser aktivitet si; klinik dentare, zyre kontabiliteti etje., 120 M2, Property ID : 4261453 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
600,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Shpresa Al | 45 M2 | 325 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre ( 1 +1 ) ne pallat egzistues, bosh i pa mobiluar, kati 2, siperfaqe 45 M2, Ambienti eshte i organizuar me dy dhoma, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket. E pershtatshme per zyra. Cmimi 325 €., 45 M2, ID:261378

Botuar më 03/03/2021
325,00 euro/muaj

KODRA DIELLIT

Prane Big Market | 70 M2 | 285 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre (Ap 1+1) ne pallat te Ri, bosh i pa mobiluar, kati 2 me ashensor, siperfaqe 70 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma, tualet, ballkon. Cmimi 285 €, 70 M2, ID:261377

Botuar më 03/03/2021
285,00 euro/muaj

BULEVRDI ZOGU I

Prane Bar Kafe Mulliri Vjeter | 50 M2 | 285 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre (Ap 1+1) e rikonstruktuar ne pallat ekzistues, kati 3 , siperfaqe 50 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhome, 1 tualet, ballkon dhe verande, mund te jepet edhe per banim. Cmimi 285 €, 50 M2, ID:261369

Botuar më 03/03/2021
285,00 euro/muaj

NE BLLOK

Prane Viles Se Enverit | 135 M2 | 650 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre, me siperfaqe 135 M2, kati 4 me ashensor, bosh, 4 dhoma, kondicioner, depo, tualete, ballkon. Cmimi 650 €., 135 M2, ID:261300

Botuar më 03/03/2021
650,00 euro/muaj
)