Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

* PRANE TEG

TEG | 6.400 M2 | 50.000 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi godine 4~kateshe prane qendres tregtare TEG.Godina eshte me fasad xhami cka ben te mundur reklamimin e biznesit.Mundesi ndarjeje ne shume seksione te ndryshme.Ambjentet lidhen me shkalle dhe ashensor.Disponon vende parkimi.Zona ku ndodhet godina eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Shume e lehte e aksesueshme me cdo facilitet ne afersi., 6.400 M2, totali i kateve 4, 4 banjo, ashensor, vendparkim, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Botuar më 07/06/2023
50.000,00 euro

ZYRA ME QERA - PALLATET E SHALLVAREVE

prane Qendra e Kurseve te gjuheve te huaja Oxford.Ambjenti | 25 M2 | 25.000 Leke

Japim me qera ambjent per zyre tek pallatet e shallvareve, prane Qendra e Kurseve te gjuheve te huaja Oxford.Ambjenti eshte ne gjendje te mire i pajisur me tualet., 25 M2, totali i kateve 3, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
25.000 leke/muaj

* RRUGA E KAVAJES

Prane 21 Dhjetorit | 1.000 M2 | 15.000 Euro

Ambjent Biznesi me Qira per Zyra te Rruga e Kavajes,prane kryqezimit te 21 Dhjetorit.Organizimi: Ambjent Open Space dhe 4 tualete. Ambjenti ndodhet ne nje pozicion shume te mire per zhvillimin e cdo lloj biznesi. Ambjenti mund te perdoret per zyra te ndryshme: Zyra Marketingu, IT, Call Center etj., 1.000 M2, ashensor, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
15.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI ME QERA NE QENDER NE BULEVARDIN ZOGU I PARE (ID 4271839)

Qender, ne Bulevardin Zogu i Pare | 90 M2 | 3.500 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera, kati perdhe, siperfaqja 90 m², jepet bosh, organizohet ne 2 ambjente te bollshme, tualet, depo, fasade xhami e cila ofron mundesi reklamimi, e shtruar me parket. E pershtatshme per zyra sherbimi te ndryshme, dyqane, studio, agjensi, klinike, laborator ose cdo aktivitet tjeter biznesi.Cmimi 3500 euro., 90 M2, Property ID : 4271839 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/06/2023
3.500,00 euro

* KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 77 M2 | 154.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi per Zyra te Kompleksi Arlis, Square 21.Eshte i mobiluar se fundmi ne menyre bashkekohore me markat me te mira ne treg .Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi zyra marketingu,arkitekture etj.Shitet i mobiluar si ne foto., 77 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
154.000,00 euro

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 291.56 M2 | 728.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Zyra) tek Kompleksi Delijorgji. Mund te perdoret per Klinike, Zyra etj.Organizimi: Ambient Open Space dhe Tualete.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim. Kompleks ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Pallati eshte ndertim i ri.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim., 291.56 M2, kati 1, 2 banjo, gjendja: e re, Dritaret jane triplex me gaz argoni.Ofrohet mundesia e ndarjes se ambjentit.

Botuar më 07/06/2023
728.000,00 euro

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 583.13 M2 | 1.457.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Zyra) tek Kompleksi Delijorgji. Mund te perdoret per Klinike, Zyra etj. Organizimi: Ambient Open Space dhe Tualete.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim. Kompleks ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken. Dritaret jane triplex me gaz argoni., 583.13 M2, kati 2, 3 banjo, gjendja: e re, Ofrohet mundesia e ndarjes se ambjentit.

Botuar më 07/06/2023
1.457.000,00 euro

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 722.19 M2 | 1.800.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Zyra) tek Kompleksi Delijorgji. Mund te perdoret per Klinike, Zyra etj. Organizimi: Ambient Open Space dhe Tualete.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim. Kompleks ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken. Dritaret jane triplex me gaz argoni., 722.19 M2, kati 1, 2 banjo, gjendja: e re, Ofrohet mundesia e ndarjes se ambjentit.

Botuar më 07/06/2023
1.800.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENT ZYRE NE MYSLYM SHYRI PRANE SOMEG (ID 4261867)

Myslym Shyri | 127.2 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, i pershtatshem per zyra, hapsire e bollshme, siperfaqe 127,2 m², kati i 5 ne pallat te ri me dy ashensore, orientim me diell nga te gjutha anet, pamje e lire. Apartamenti organizohet ne: 3 ambiente , 2 ballkone, 2 tualete, korridor shperndares. Jepet me qera 900 euro, 127.2 M2, Property ID : 4261867 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/06/2023
900,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RR. "HAMDI SHIJAKU"

prane Ministris se Drejtesis | 91 M2 | 125.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 5, i mobiluar, me hipoteke dhe e rivleresuar.

Botuar më 07/06/2023
125.000,00 euro
)