Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA DON BOSKO

Prane Vizion Plusit, buze rruges | 160 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Rruga Don Bosko, Prane Vizion Plusit, buze rruges, 160 M2, 400 euro
Përshkrim

Jepet me qera zyre me 4 ambiente, nga te cilat 120 m2 brendeshmet dhe 40 m2 verande (pamje e lire dhe relaksuse), kati i 5 me ashensor, plus guzhina me vehte mund te vendoset nje k/bufe, abienti hyres teper i bollshem, , 2 tualete, orientim me diell, 160 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

400,00 euro

Botuar më 15/05/2019

Telefon
Email