Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ZYRE ME CMIM OKAZION! NE BLLOK

prane Rossmann & Lala | 26 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera zyre/Ambjent sherbimesh me certifikate pronesie dhe ka 20 vite qe funksionon si zyre noterie, 26 M2, + tualet. Jepet me qera per arsye te transferimit te zyres se noterise. Jepet per afat te gjate kohor. Nuk bashkepunoj me agjensi

Botuar më 26/02/2020
45.000 leke

BULEVARDI ZOGU I

mbi Intermedica | 130 M2 | 550 Euro

Jepet me qera ambient per zyre, 130 M2, kati 9, i kompletuar me paisje zyre, 2 tualete.

Botuar më 26/02/2020
550,00 euro

21 DHJETORI

afer Joenes | 40 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera zyre me fasade xhami , e pershtatshme per aktivitet te ndryshme biznesi, zyra ndodhet ne nje ambjent qe eshte i perbere nga zyra te ndryshme, 40 M2, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2020
30.000 leke/muaj

RR."SAMI FRASHERI"

perballe Shkolles Petronini, siper dyqani Dromeo | 173.8 M2 | 1.650 Euro

Jepet me qera zyre, 173.8 M2, e pershtatshme per zyre, show Room. Cmimi me taksa te perfshira

Botuar më 25/02/2020
1.650,00 euro/muaj

MBRAPA HOTEL TIRANA (15 KATESHIT),

tek Galeria (ish Kinema 17-Nentori) | 167 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Dublex, 167 M2, kati i II-te eshte 55m² dhe kati i III-te eshte 112m², i pandare. I perdorshem per zyra

Botuar më 25/02/2020
800,00 euro/muaj

GJYKATA E FAKTIT

gjykata e Faktit | 61 M2 | 101.000 Euro

Tek Gjykata e Shkalles se Pare, ofrohet per Shijte, nje ambjent i pershtatshem per zyre.Ambjenti eshte njesi dhe ka vetrate xhami me orjentim nga ana Veriore.Ndodhet ne katin e pare te objektit. Eshte hapesire e hapur dhe ka dhe nje tualet. siperfaqe bruto 67 m2Per nje vizite ne prone na kontakton, 61 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/02/2020
101.000,00 euro

RR. TODI SHKURTI

nr 51, perballe me pallatin Grand | 180 M2 | 65.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 180 M2, pjeserisht i mobiluar, i pershtatshem si studio, klinike, call center, depo farmaceutike dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter, mundesi parkimi per 4 automjete. Mundesi per tu dhene edhe pjeserisht

Botuar më 25/02/2020
65.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 110 M2 | 500 Euro

Rruga e Kavajes, prane UFO University, jepet me qera Ambient per zyra, siperfaqe 110 m2, kati 3 ne pallat ekzistues, ambjenti organizohet ne 3 hapsira, i gjithi me parket, sistem chiller, tualet, ballkon, taksa te perfshira ne cmim .Orientim me diell, 110 M2, 1 banjo

Botuar më 24/02/2020
500,00 euro

RRUGA BRIGADA E VIII

prane Sky Tower | 40 M2 | 300 Euro

Rruga Brigada e VIII, prane Sky Tower, jepet me qera ambjent Zyre, siperfaqe 40 m2, kati 2 te nje pallati te ri, ambjenti eshte e organizuar ne dy ambjente, tualet, kondicioner.Ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme me qendren e Tiranes, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 24/02/2020
300,00 euro

QENDER BRENDA UNAZES SE TIRANES

KOMUNA E PARISIT | 75 M2 | 32.000 Leke

JEPEN ME QERA AMBIENTE PER ZYRA OSE BANIMI ME SIPERFAQE DHE CMIME TE NDRYSHME, 75 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume info, disa fotografi dhe per te vizutuar ambientet kontaktoni

Botuar më 24/02/2020
32.000 leke/muaj
)