Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. TODI SHKURTI

nr 51, perballe me pallatin Grand | 180 M2 | 65.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Rr. Todi Shkurti, nr 51, perballe me pallatin Grand, 180 M2, 65.000 leke i diskutueshem
Pjeserisht i mobiluar
Përshkrim

Jepet me qera ambjent, 180 M2, pjeserisht i mobiluar, i pershtatshem si studio, klinike, call center, depo farmaceutike dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter, mundesi parkimi per 4 automjete. Mundesi per tu dhene edhe pjeserisht

65.000 leke

Botuar më 15/02/2020

Telefon
)