Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHKOLLA E BALETIT

ngjitur | 105 M2 | 400 Euro

Jepet me qera partamenti 2+1 i pershtshem per zyere ne katin e 5 te nje pallati 12 katesh i ndodhur ngjitur me shkollen e baletit. Parket punime tepr cilesore, 105 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire - Diamond

Botuar më 26/09/2020
400,00 euro

GALERIA

QENDER RRUGA E BARRIKADAVE | 53 M2 | 600 Euro

JEPET ME QERA DYQANI NE FORME DUPLEKSI I PERSHTASHEM PER ZYRA I NDHUR NE KATIN E 2 BRENDA GALERIS ME SIPERFAQE TOTALE 53M2 I PERSHTashem PER ZYRA., 53 M2, kati 2, bosh, gjendja: e re - Diamond

Botuar më 26/09/2020
600,00 euro/muaj

PAZARI I RI

fillim i rruges Hoxha Tasim | 60 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjenti 60m2 ne katin 0 te nje pallati te ri ne fiilim te rruges hoxha tasim me siperfaqe 60m2 me dy hyrje nje 10 metra larg rruges hoxha tasim dhe nje brenda hyrjes se pallatitz ambjenti ndahet ne 2 ambjente qe mund ti perdorni te ndar apo te bashkuar,, 60 M2, 2 banjo, I pershtashem per zyra dhe studio te ndryshme, taksat i takojne klientit - Diamond

Botuar më 26/09/2020
50.000 leke/muaj

PAZARI I RI

Fillim i rruges Hoxha Tasim, pallati i BKT | 40 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqani 40m2 ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruges kryesore por dyqani Nuk ka vizibilitet nga rruga kryesore i pershtashem per zyra te ndryshem apo studio, 40 M2, 1 banjo, Taksat i paguan klienti - Diamond

Botuar më 26/09/2020
30.000 leke/muaj

PAZARI I RI

fillimi i rruges hoxha tasim | 25 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjenti 25m2 ne katin 0 te nje pallati te ri i ndodhur vetem 10m larg rruges kryesore me lokacion teper te mire i pershtashem per zyra te ndryshme, 25 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, Taksat i paguan klienti - Diamond

Botuar më 26/09/2020
20.000 leke/muaj

JEPET ME QERA ; SUPER AMBJENT BIZNESI/ZONA: RRUGA: "DURRËSIT"

Rruga: "Durrësit" | 190 M2 | 1.100 Euro

??Ambjenti ndodhet me pamje nga rruga, korridor i madh me ndarje në 7 zyra si dhe 2 tualete të përbashkëta.??Ambjenti është i përshatshëm për çdo lloj aktiviteti, 190 M2, 10 ambjente, kati 3, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/09/2020
1.100,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA: SUPER AMBJENT ZYRE + POST PARKIMI

Rruga: "Frederik Shiroka" mbrapa bllokut të ambasadave | 55 M2 | 500 Euro

Ambjenti eshte i mobiluar dhe arreduar në mënyrë bashkëkohore, fasadë xhami me pamje nga rruga kryesore., 55 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2020
500,00 euro/muaj

SHITET AMBJENT BIZNESI: / BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Bulevardi Gjergj Fishta, prane gjykates se rrethit | 90 M2 | 150.000 Euro

I rikonstruktuar totalisht dhe i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti., 90 M2, kati 2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2020
150.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

Prane ish-stacionit te trenit | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 prane bulevardit Zogu i Pare. Ambienti jepet me qira per zyra apo per biznes. Apartamenti eshte me dopio xham, grila dhe me dukshmeri te madhe nga rruga kryesore per mundesi reklamimi. Ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te., 60 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Agjenci Shpia24, Cel: 0683633333

Botuar më 25/09/2020
300,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU I PARE

prane Ministrise se Drejtesis | 55 M2 | 245 Euro

Jepet me qera Ambient per Zyre ( Ap 1+1 ), ne pallat ekzistues, kati 2 banim, sip 55 m2, e sapo rinovuar komplet, e shtruar me parket, kondicioner, ballkon, koridor qe lidh te gjitha ambientet, aneks gatimi vec., 55 M2

Botuar më 25/09/2020
245,00 euro/muaj
)