Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE PER QIRA NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE AMBULANCES NR.9 ( ID 4261949 )

Rruga e Kavajes, prane Ambulances nr.9 | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qira ZYRE, siperfaqje 75 m² neto, pallat i Ri, me ashensor, kati i 4-t, strukture e rregullt. Organizohet ne dy ambiente te hapura, korridor, tualet, ballkon me pamje nga 21-shi, ka me ndricim natyral. Apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar,te aksesueshme si dhe ofron facilitete te shumta, kjo jep mundesi te shkelqyer te perdoret edhe si ambient profesional per zyre, 75 M2, Property ID : 4261949 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
350,00 euro

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE MYSLYM SHYR (ID 4271883)

Myslym Shyri | 415 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen Him Kolli, Myslym Shyr. Ambienti ndodhet ne katin 0 (perdhe) te nje pallati dhe ka siperfaqe te brendshme 346m2, siperfaqe te jashtme 69m2 dhe eshte i organizuar ne kater ambjente zyrash dhe 4 tualete, ndarja e ambjenteve eshte me mure gipsi te cilat mund te levizen lehte sipas sipas kërkesës së klientit. Orientimi Jug-Perendim, fasada xhami, 415 M2, Property ID : 4271883 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
2.500,00 euro

JEPET PER QIRA AMBJENT KOMERCIAL, PRANE ISH EKSPOZITES

Bulevardi Gjergj Fishta | 60 M2 | 600 Euro

Ofrojme ambient komercial per qira ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes tek Bulevardi Gjergj Fishta , prane "Trendafilit Bardh".Lokacioni teper i favorshem ne buze te rruges jep mundesin per biznese te ndryshme.Ambienti eshte i organizuar per momentin ne ndarje provizore te biznesit aktual dhe tualet , totali 60 m2., 60 M2, 1 banjo, Indrit Abdiu, Konsulent Imobiliar

Botuar më 29/11/2023
600,00 euro/muaj

AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK SIRI KODRA NE TIRANE (ID 4281194)

Rruga Siri Kodra | 145 M2 | 2.000 Euro

Jepet me Qera Ambient Biznesi, Siperfaqe totale 145 m², Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2, ndodhet buze rruge, me Fasade Xhami, Totalisht i rregulluar dhe me Punime Bashkekohore, i pershtatshem per cdo lloj biznesi: Depo farmaceutike, call center, klinike dentare, lokale. Jepet me Qera 2000 euro ne muaj, 145 M2, Property ID : 4281194 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
2.000,00 euro

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE KOMPLEKSIN LION PARK, PRANE AIR ALBANIA, TIRANE (ID 4261939)

Kompleksi LION PARK, prane Air Albania | 526.33 M2 | 12.000 Euro

Jepet me Qira Ambient Komercial,i investuar deri ne detaj, ky ambient prej 526.33 m²,organizohet ne 8 ambiente per zyra, 4 tualete, ambient te vecante per ngrenie, i mobiluar, sisteme kondicionimi dhe ndricimi, pozicionohet ne katin e 2 (ndertesa ka 2 ashensor). Cdo zyre ka dalje ne ballkon, e cila eshte ne dispozicion te zyres. Te gjitha zyrat disponojne nje sistem ndricimi te shkelqyer., 526.33 M2, Property ID : 4261939 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
12.000,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE AMBASADES AMERIKANE NE TIRANE (ID 4261901)

Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane | 108 M2 | 850 Euro

Jepet me qera zyre, siperfaqa 77 m², ne katin e 7 ne nje pallat te ri, me ashensor. Zyra organizohet ne dy ambjente, te shtruara me parket dhe sapo te investuara. Zyra ka gjithashtu edhe nje verande 31m². Jepet bosh. Cmimi 850 Euro, 108 M2, Property ID : 4261901 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
850,00 euro

AMBJENT PER ZYRA NE SHITJE NE QENDER TEK RRUGA E DURRESIT (ID 4161072)

Rruga e Durresit | 29 M2 | 130.000 Euro

Shitet ambjent per zyra , siperfaqja 26 m² neto, pallat ekzistues, kat perdhe, i mire investuar, punime cilesore. Organizohet ne 1 ambjent te bollshem, tualet, i shtruar me parket, kondicioner, drite natyrale, i pershtatshem per zyra, dyqane, mundesi per ndarje ne 2 ambjente. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme .Cmimi 130000 euro., 29 M2, Property ID : 4161072 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
130.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË, SHQIPËRI

Garden Building | 88 M2 | 1.500 Euro

Ofrojme zyre per qira tek Garden Building.Ndodhet ne katin e 15 e cila ka siperfaqe totale 110 m2. Organizohet nga 3 ambjente, 2 tualete dhe dalje ne ballkon.E investuar ne sisteme elektrike, hidraulike, parket.I pershtatshem per biznese te ndryshme., 88 M2, 3 ambjente, kati 15, 2 banjo, Florjan Bejaj, Konsulent Imobiliar

Botuar më 29/11/2023
1.500,00 euro

RRUGA E KAVAJES, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË, SHQIPËRI

Garden Building | 88 M2 | 1.500 Euro

Ofrojme zyre per qira tek Garden Building.Ndodhet ne katin e 15 e cila ka siperfaqe totale 110 m2. Organizohet nga 3 ambjente, 2 tualete dhe dalje ne ballkon.E investuar ne sisteme elektrike, hidraulike, parket.I pershtatshem per biznese te ndryshme., 88 M2, 3 ambjente, kati 15, 2 banjo, Gerind Stafa, Konsulent Imobiliar

Botuar më 29/11/2023
1.500,00 euro

AMBJENT PER ZYRA ME QERA TEK RRUGA FORTUZI, PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE (ID 4261946)

Rruga Fortuzi, prane Ministrise se Drejtesise | 30 M2 | 400 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 30 m², pallat ekzistues, kati perdhe, i mobiluar. Organizohet ne 1 ambjent, tualet, depo, i pershtatshem per zyra, dyqane etj. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme .Cmimi 400 euro i diskutueshem., 30 M2, Property ID : 4261946 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
400,00 euro
)