Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. SALI BUTKA

prane UET-se | 25 M2 | 300 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Rr. Sali Butka, prane UET-se, 25 M2, 300 euro
Përshkrim

Jepet me qera zyre, 25 M2, ne cmim eshte i perfshire, uje drita dhe interneti (Preferohen Ekspert Kontabel)

300,00 euro

Botuar më 10/10/2019

Telefon
)