Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku | 150 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera dyqan kati perdhe, 150 M2, Cmimi neto 3500 Euro muaj si dhe kati II 270m². Cmimi neto 3000 Euro ose ne total te dyja sebashku 420m². C mimi ne total neto

Botuar më 28/01/2020
5.000,00 euro

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku, ish Fast Food Zen, | 300 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, buze rruges kryesore Cmimi neto pa taksa

Botuar më 28/01/2020
3.000,00 euro

MBRAPA HOTEL TIRANA (15 KATESHIT),

tek Galeria (ish Kinema 17-Nentori) | 167 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Dublex, 167 M2, kati i II-te eshte 55m² dhe kati i III-te eshte 112m², i pandare. I perdorshem per zyra

Botuar më 28/01/2020
800,00 euro/muaj

RR. SAMI FRASHERI

ne Bllok | 103 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera zyre, 103 M2, kati 3, bosh

Botuar më 28/01/2020
40.000 leke

RR. ABDYL FRASHERI

Sheshi Wilson-Libri Universitar-Porcelanosa, Bllok | 30 M2 | 220 Euro

Jepet me qera zyre, 30 M2, 1 ambjent, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, tarrace, verande, i mobiluar, gjendja: e re, per zyre inxhinierike, akitekture, juridike, design, gazetar, kontabilitet, programimi, etj

Botuar më 27/01/2020
220,00 euro

BULEVARDI BLU

Europa Institut, prane rruges kryesore | 360 M2 | 180.000 Leke

Jepet me qera objekt, 360 M2, lartese 5.5m, sip. toke perpara 2000m², e pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Botuar më 25/01/2020
180.000 leke

JEPET AMBJENT ME QERA ME SUPER CMIM! PERBALLE TAIWAN-IT

rruga Reshit Collaku, tek Shallvaret, | 130 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambjent, 130 M2, me tualet, me dy hyrje - nga rruga kryesore dhe brenda. Ka funksionuar prej kohesh si laborator Neo Style. I pershtatshem dhe i favorshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 25/01/2020
1.500,00 euro

PRANE MYSLYM SHYRIT

Prane Myslym Shyrit | 27 M2 | 25.000 Leke

Ne Tirane prane shkolles Faik Konica tek Myslym Shyri jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 27 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zyre, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj.Cmimi 25.000 Leke/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail onlineprona@gmail.com, 27 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/01/2020
25.000 leke/muaj

PRANE RESTORANT FRESKU

Rruga Muhamet Deliu Fresk | 102 M2 | 35.000 Leke

Ne Tirane ne zonen e Freskut jepet me QERA ambient me siperfaqe 102 m2. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje me vete dhe eshte i pershtatshem per zyre, qender kursesh,call center,qender masazhi,parukeri,rrobaqepesi dhe biznese te ndryshme.Cmimi 35.000 leke/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 102 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 24/01/2020
35.000 leke/muaj

QENDER

Rruga e Barrikadave | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qira ambient biznesi, 90m2, tek rruga e Barrikadave, pak metra larg qendrës së Tiranës.Ambienti pozicionohet në katin e dytë të një godine dhe organizohet në një sallon të bollshëm me tualet, dy zyra, dhe një verandë.Ambienti disponon një fasadë reklamimi prej 23m2, me akses direkt me rrugën kryesore, ç'ka e bën ideal për një mori aktivitetesh., 90 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cmimi eshte neto.

Botuar më 24/01/2020
400,00 euro/muaj
)