Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLV. GJERGJ FISHTA

Ish Ekspozita Pall E-88 | 21 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera zyre, 21 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, gjendja: shume e mire, kati i zyrave, pamje nga lindja

Botuar më 30/11/2020
23.000 leke/muaj

VASIL SHANTO

Buze bulevardit, ngjitur me shkollen | 66.5 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzstues teper te mirembajtur me tulle, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar me arredim cilesor, 66.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Investim i mire per qeradhenje si per apartament po dhe per biznes per shkak te aksesit dhe vizibilitetit nga rruga kryesore

Botuar më 30/11/2020
66.500,00 euro

PRANE SHALLVAREVE

Prane Shallvareve | 89 M2 | 800 Euro

Jepet me qera zyre me 2 ambiente, siperfaqa 89.7 m², kati 0 ne pallat egzistues, i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre moderne per zyre, 2 kondicionere, tualet. Orientim me diell., 89 M2, Property ID : 4261471 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
800,00 euro

PRANE STADIUMIT DINAMO

Prane Stadiumit Dinamo | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, e perbere nga 5 ambjente, bosh, siperfaqe 120 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet,koridor qe lidh te gjitha dhomat, orientim me diell.E pershtatshme per zyre marketingu, zyre kontabiliteti etj, 120 M2, Property ID : 4261473 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
600,00 euro

PRANE STADIUMIT DINAMO

Prane Stadiumit Dinamo | 72 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, e ndare ne 2 ambjente, bosh, siperfaqe 72 m², kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet, koridor qe lidh te gjitha dhomat, parket,orientim me diell.E pershtatshme per zyre marketingu, zyre kontabiliteti etj, 72 M2, Property ID : 4261474 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
400,00 euro

QENDER

perball Toptanit | 64 M2 | 690 Euro

Qender, perballe Toptanit, jepet me qira Zyre, siperfaqe 64 m2, kati pare mbi dyqane, plotesisht e rikonstruktuar, parket, kondicioner, k/bufe. Ambjenti organizohet ne 3 zyra pune, tualeti. Orientimi JugJepet me qira 690 Euro ne muaj, 64 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
690,00 euro

RRUGA PANORAMA

Kompleksi Panorama | 92 M2 | 450 Euro

Rruga Panorama, te Kompleksi Panorama, jepet me qira Zyre, siperfaqe 92 m2, kati 6 me ashensor, parket, bosh, parkim. Zyra organizohet ne 3 ambjente , tualeti dhe ballkoni. E pershtatshme per zyra inxhinierike/arkitekture, ekonomike etj., 92 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
450,00 euro

BBLOKU

Rruga Brigada e VIII | 60 M2 | 50.000 Leke

Blloku, Rruga Brigada VIII, jepet me qera Ambjent per Zyre, bosh, siperfaqe 60 m2, kati i 2 ne pallat te ri, si dhe me shkalle nga jashte. Ambjenti eshte totalisht i rinovuar, me 2 ambjente, me tualet, dhe i shtruar i gjithi me parket, kondicioner. Ambjenti mund te sherbeje per tipologji te ndryshme tregtare, kryesisht si studio mjekesore, dentare, zyre avokatie, kontabiliteti, etj., 60 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, Jepet me qera 50000 Lek ne muaj.

Botuar më 30/11/2020
50.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Kompleksi Kika 2 | 90 M2 | 600 Euro

Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2, jepet Zyre me qera ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 90 m², kati 7 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne 3 ambjente, do shtrohet e gjitha me parket, punimet mbarojne per disa dite.Jepet me qera 600 euro ne muaj., 90 M2, 3 ambjente, 2 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, E pa perdorur me pare, do shtrohet me parket, do vendosen kondicionere.

Botuar më 30/11/2020
600,00 euro/muaj

RRUGA ABDYL FRASHERI

Sheshi Wilson | 132 M2 | 700 Euro

Rruga Abdyl Frasheri, prane Sheshit Wilson, jepet me qera Zyre, siperfaqe 132 m2, kati 8 me ashensore, bosh, zyra eshte e organizuar ne 4 ambiente, tualet, ballkon, sistem Chiller, e pershtatshme per zyre arkitekture, zyre programimi, zyre inxhinierike, zyre marketingu etj.Jepet me qera 700 Euro me taksa te perfshira, 132 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
700,00 euro
)