Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI BLU

Europa Institut, prane rruges kryesore | 360 M2 | 180.000 Leke

Jepet me qera objekt, 360 M2, lartese 5.5m, sip. toke perpara 2000m², e pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Botuar më 25/01/2020
180.000 leke

JEPET AMBJENT ME QERA ME SUPER CMIM! PERBALLE TAIWAN-IT

rruga Reshit Collaku, tek Shallvaret, | 130 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambjent, 130 M2, me tualet, me dy hyrje - nga rruga kryesore dhe brenda. Ka funksionuar prej kohesh si laborator Neo Style. I pershtatshem dhe i favorshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 25/01/2020
1.500,00 euro

PRANE MYSLYM SHYRIT

Prane Myslym Shyrit | 27 M2 | 25.000 Leke

Ne Tirane prane shkolles Faik Konica tek Myslym Shyri jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 27 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zyre, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj.Cmimi 25.000 Leke/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail onlineprona@gmail.com, 27 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/01/2020
25.000 leke/muaj

PRANE RESTORANT FRESKU

Rruga Muhamet Deliu Fresk | 102 M2 | 35.000 Leke

Ne Tirane ne zonen e Freskut jepet me QERA ambient me siperfaqe 102 m2. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje me vete dhe eshte i pershtatshem per zyre, qender kursesh,call center,qender masazhi,parukeri,rrobaqepesi dhe biznese te ndryshme.Cmimi 35.000 leke/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 102 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 24/01/2020
35.000 leke/muaj

QENDER

Rruga e Barrikadave | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qira ambient biznesi, 90m2, tek rruga e Barrikadave, pak metra larg qendrës së Tiranës.Ambienti pozicionohet në katin e dytë të një godine dhe organizohet në një sallon të bollshëm me tualet, dy zyra, dhe një verandë.Ambienti disponon një fasadë reklamimi prej 23m2, me akses direkt me rrugën kryesore, ç'ka e bën ideal për një mori aktivitetesh., 90 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cmimi eshte neto.

Botuar më 24/01/2020
400,00 euro/muaj

RR. “KAVAJES”,

perballe xhamise | 87 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre e shfrytezueshme, 87 M2, kati 2, bosh

Botuar më 24/01/2020
500,00 euro

SHESHI WILSON

TEK QENDRA E BIZNESIT OLIMPIA | 70 M2 | 700 Euro

Jepet me qera zyre, 70 M2, kati 3, me shkalle elektrike, 2 kate garazhd nen toke

Botuar më 24/01/2020
700,00 euro

PRANE RING CENTER

ZOGU I ZI | 75 M2 | 450 Euro

Ofrohet per qira ambjent per zyre ndodhet ne nje pallat te ri edhe te mireadministruar prane qendres tregetare Ring.Ambjenti eshte i oragnizuar ne ne 3 ambjente, nje holl edhe 2 dhoma te ndara,edhe nje tualet edhe ballkon me pamje nga Ring dhe rruga kryesore.Siperfaqa e ambjentit eshte 85m2, i shtruar totalisht me parket edhe ajer te kondicionuar ne secilin prej ambjenteve, 75 M2, Ambjenti eshte i pershtashem per biznes ,edhe me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. (cmim pa taksa)

Botuar më 24/01/2020
450,00 euro

RRUGA BRIGADA E VIII

prane Sky Tower | 40 M2 | 320 Euro

Rruga Brigada e VIII, prane Sky Tower, jepet me qera ambjent Zyre, siperfaqe 40 m2, kati 2 te nje pallati te ri, ambjenti eshte e organizuar ne dy ambjente, tualet, kondicioner.Ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme me qendren e Tiranes, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 24/01/2020
320,00 euro

RRUGA E DURRESIT

prane hotel koloseut | 33 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent i pershtatshem per zyra, i njojtur si agjensi udhetimesh prej 10 vitesh. E pajisur me te gjitha pajisjet e nje agjensie udhetimesh., 33 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/01/2020
50.000 leke/muaj
)