Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKI ZIRKON

Kongresi Manastirit | 42.2 M2 | 126.600 Euro

Shitet njesi sherbimi me siperfaqe 42.2 m2, me Hipotek, kati 1, me ashensor, buze rru...

Botuar më 30/09/2023
126.600,00 euro

QERA ZYRE ( AP 1+1 ) NE ZOG TE ZI 40.000 LEKE

. | 65 M2 | 40.000 Leke

Ne Zog te Zi Jepet me Qera Ambient Zyre (Ap 1+1) ne pallat te Ri, ashensor, siperfaqe 65 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe,  dhom tjeter, tualet, ballkon. Cmimi 40.000 Leke, 65 M2

Botuar më 02/10/2023
40.000 leke/muaj

QERA ZYRE NE QENDER PRAN PIACES 45.000 LEKE

. | 34 M2 | 45.000 Leke

Qender, prane Piaces, Jepet me Qera Ambient Zyre, kati 2, siperfaqe 34 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, tualet. Cmimi 45.000 Leke, 34 M2

Botuar më 02/10/2023
45.000 leke/muaj

JEPET ZYRE ME QERA-TE RRUGA MYSLYM SHYRI

JEPET ZYRE ME QERA-TE RRUGA MYSLYM SHYRI | 40 M2 | 400 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ 40M2~ KATI 2~ ME ASHENSOR~ PALLAT I RI~ GJENDJA SHUME E MIRE~ TEK “MYSLYM SHYRI “~ CMIMI 400 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 40 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor

Botuar më 02/10/2023
400,00 euro

JEPET ZYRE ME QERA-TE RRUGA MYSLYM SHYRI

JEPET ZYRE ME QERA-TE RRUGA MYSLYM SHYRI | 99 M2 | 700 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ 2+1+2~ 99M2~ KATI 2~ 2 TUALETE~ ME ASHENSOR~ PALLAT I RI~ I PERSHTATSHEM PER ZYRA~ BOSH~ GJENDJA SHUME E MIRE~ TEK “MYSLYM SHYRI “~ CMIMI 700 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 99 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 02/10/2023
700,00 euro

AMBJENTE ME QERA ~ 21 DHJETORI

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TE KOMPLEKSI SQUARE 21 | 100 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi ne Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 100 m2.Organizohet ne:~ 1 Ambjent Open Space~ 1 tualet~ Verande 100 m2 e cila eshte ne sherbim te ambjentit.Ambjenti eshte i shtruar me parket.Ambjenti mund te perdoret per biznese te ndryshme.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 100 M2

Botuar më 02/10/2023
1.000,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE RRUGEN ASIM VOKSHI PRANE GJYKATES SE KRIMEVE TE RENDA NE TIRANE (ID 4261938)

Rruga Asim Vokshi, prane Gjykates se Krimeve te Renda | 108 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre, siperfaqa 108 m², ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri, me ashensor. Zyra organizohet ne 3 ambjente, 2 tualete dhe ballkon. Jepet bosh.Cmimi 500 Euro, 108 M2, Property ID : 4261938 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
500,00 euro

AMBJENTE ME QERA - ~ PRANE KRISTAL CENTER

JEPET AMBJENT PER ZYRA MBI KRISTAL CENTER | 250 M2 | 800 Euro

Ambjent biznesi me qera per zyra prane Big Market te Kristal Center.Ambjenti eshte me siperfaqe 250 m2. Organizohet ne:~5 ambjente~2 tualete.Ambjenti mund te perdoret per zyra te ndryshme, Call Center, Zyra Marketingu, IT etj, 250 M2

Botuar më 02/10/2023
800,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT (ID 4261942)

Qender, prane Parlamentit | 30 M2 | 350 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 30 m², kat i 3 ,jepet i mobiluar. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme. Cmimi 350euro, 30 M2, [email protected]

Botuar më 02/10/2023
350,00 euro

~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

SHITET AMBJENT BIZNESI (ZYRE) TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 360 M2 | 960.000 Euro

Ambjent biznesi per shitje te Kompleksi Delijorgji.Aktualisht ambjenti funksionon si zyre.Zyra ndodhet ne katin e pare dhe organizohet me fasad xhami duke ju ofruar mundesine e reklamimit te biznesit tuaj.Zyra ka siperfaqe bruto 355.36 m2 si dhe siperfaqe Neto 290.56 m2.Ambjenti Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Ambjenti ndodhet ne nje Kompleks teper te zhvilluar., 360 M2

Botuar më 02/10/2023
960.000,00 euro

ZYRE, RRUGA E KAVAJËS – 21 DHJETORI (AP501175)

Zyre, Rruga e Kavajës – 21 Dhjetori (Ap501175) | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ambient Komercial Zyre, Rruga e Kavajës, pranë 21 Dhjetorit, sipërfaqe totale 75 m², kati 5, pallat i ri me ashensor, bosh, e shtruar me pllaka, tualet, ballkon., 75 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, https://isea.al/property/apartament-11-rruga-e-kavajes-ap501175/

Botuar më 02/10/2023
350,00 euro/muaj
)