Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!! BULVARDI "ZHAN DARK",

prane Ministrise Jashtme | 50 M2 | 250 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
OKAZION!! Bulvardi "Zhan Dark",, prane Ministrise Jashtme, 50 M2, 250 euro
Kati 2
Përshkrim

Jepet me qera zyre (AMBIENT UNIK), 50 M2, kati 2, me fasad xhami, me tualet, me ndricim profesional led, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. I pershtatshem dhe per dentist, zyre noterie, etj. Çmimi okazion

250,00 euro

Botuar më 19/10/2019

Telefon
)