Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NGJITUR ME SHKOLLEN DHORA LEKA

ish fusha aviacionit Laprak | 34 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Ngjitur me shkollen Dhora Leka, ish fusha aviacionit Laprak, 34 M2, 30.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera ambient, 34 M2, i pershtatshem per fast food ose zyra dhe 80m² magazine. Cmimi per secilen

30.000 leke

Botuar më 09/10/2019

Telefon
)