Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE QENDREN E BIZNESI GKAM

jepen me qera | 300 M2 | 12 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Ne qendren e Biznesi GKAM, jepen me qera, 300 M2, 12 euro i diskutueshem
Përshkrim

Ambient per zyra, kati 10 dhe 9, 300 M2

12,00 euro/m²

Botuar më 20/05/2019

Telefon