Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoqata te huaj, kolegj turk, zyra te ndryshme, azil , kopesht, shkolla private. Kushte lluksi, 1000m² oborr e mbjelle me ulli, ambjent me gjelberim. secili kate, 220 M2, Parkim per 60 makina, e rrethuar me kangjella, me uje 24h, sistem kamerash, me dy hyrje dalje, secila me vehte. Ju lutem kontaktoni ne viber/whatsapp 00447737707947. Secili kate

Botuar më 17/07/2019
1.000,00 euro/muaj

RR. TEFTA TASHKO KOÇO

150 metra nga pazari i ri | 48 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera zyre, 48 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, funksionon si Studio Ligjore

Botuar më 16/07/2019
13.000 leke/muaj

RRUGA ALI VISHA

midis shkll. Mihal Grameno dhe Labinot | 57 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera zyra, 57 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 16/07/2019
40.000 leke

RR. “ZENEL BABOÇI”,

prane City Hotel | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera zyre, 60 M2, kati 1, ambient i rregulluar. Çmimi

Botuar më 16/07/2019
350,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

tek Gjykata e Larte | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera zyre, 70 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar më 16/07/2019
400,00 euro

RRUGA E DIBRËS

Kryqëzimi i rr. Dibrës me rr. Riza Cerova | 40 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera zyre, 40 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, ka funksionuar si kabinet mjekesor ekografie. Ambienti jepet me qera per klinike mjeksore, klinike dentare ose aktivitete te ngjajshme me to.

Botuar më 15/07/2019
35.000 leke/muaj

RR. RESHIT COLLAKU

Perballe Brauhaus | 90 M2 | 800 Euro

Shitet ose jepet me qera zyre, 90 M2, kati 2

Botuar më 15/07/2019
800,00 euro

RR.'AANDON ZAKO CAJUPI" BLLOK

mbrapa LSI | 150 M2 | 110 Euro

Jeni në kërkim të një zyre? Jeni një sipërmarrës i ri, freelancer, kompani, organizatë apo projekt, ju nevojitet një lokacion ku të regjistroni biznesin tuaj?Tirana Office Hub ju ofron zyrat më të përshtatshme (me qera ditore, sezonale dhe afatgjatë) në një vendndodhje ideale. Zyra të dedikuara, të mobiluara ose jo edhe poste pune brenda një hapësire të përbashkët., 150 M2, 5 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, Të përfshira: Internet, çelësa të dedikuar, mobilim,, sistem ngrohje / ftohje, shërbim pastrimi, taksa 15% e paguar, drita dhe ujë të paguara etj

Botuar më 15/07/2019
110,00 euro/muaj

TEK MEDRESEJA

Ne kryqezim te Rr. Dibres me Rr. Riza Cerova, afer Farmacia nr 10, tek Pallati i ECO MARKET | 58 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 58 M2, 2 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, Muaji i pare falas, I pershtatshem per cdo aktivitet dyqan, zyra, pastrim kimik, autoshkolle, qender estetike, rrobaqepesi, dentist, avokat, noter, etj

Botuar më 15/07/2019
45.000 leke/muaj

RR. TEFTA TASHKO

te pazari ri | 72 M2 | 700 Euro

Jepet me qera zyre, 72 M2, kati 2, nga toka, mund te ndahet dhe ne 2 zyra, 2 banjo, 2 kondicionere, aspirim, hyrje biznesi jo me banoret, parkim kat -1 me pagese shtese

Botuar më 15/07/2019
700,00 euro