Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKI ZIRKON

Kongresi Manastirit | 42.2 M2 | 126.600 Euro

Shitet njesi sherbimi me siperfaqe 42.2 m2, me Hipotek, kati 1, me ashensor, buze rru...

Botuar më 30/09/2023
126.600,00 euro

BLLOK

rruga Sami Frasheri | 50 M2 | 400 Euro

2 ambiente pune, 50 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
400,00 euro/muaj

BLLOK

rruga Sami Frasheri | 50 M2 | 400 Euro

2 ambiente pune, 50 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

afer Shpresa.al | 86 M2 | 600 Euro

Ambient per zyra, 86 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, ambienti eshte i rikonstruktuar, i shtruar me parket dhe ka kondicioner

Botuar më 01/10/2023
600,00 euro/muaj

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 86 M2 | 400 Euro

Zyre per qira, brenda kompleksit Delijorgji, 3 ambiente pune, 86 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, ofrohet vetem me k/bufe

Botuar më 01/10/2023
400,00 euro/muaj

AMBASADOR 3

Stadiumi Air Albania | 115 M2 | 2.500 Euro

Zyre per qira te Ambasador 3. E ndare ne 3 ambiente pune, kuzhine, 1 depo, ambient pritjeje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zyra ofrohet e mobiluar si ne foto (pervec kompjuterave), 115 M2, kati 7, ashensor

Botuar më 01/10/2023
2.500,00 euro/muaj

AMBASADOR 3

Stadiumi Air Albania | 115 M2 | 2.500 Euro

Zyre per qira te Ambasador 3. E ndare ne 3 ambiente pune, kuzhine, 1 depo, ambient pritjeje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zyra ofrohet e mobiluar si ne foto (pervec kompjuterave), 115 M2, kati 7, ashensor

Botuar më 01/10/2023
2.500,00 euro/muaj

BLLOK

rruga Sami Frasheri | 50 M2 | 400 Euro

2 ambiente pune, 50 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

afer Shpresa.al | 86 M2 | 600 Euro

Ambient per zyra, 86 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, ambienti eshte i rikonstruktuar, i shtruar me parket dhe ka kondicioner

Botuar më 01/10/2023
600,00 euro/muaj

TEK RRUGA E KAVAJES, OFROJME ZYRE PER QIRA!

ID: Billion3007 | 70 M2 | 700 Euro

Zona e Rruges se Kavajes ofron facilitete të shumta për zhvillimin e biznesit tuaj, 3 minuta larg qendrës së kryeqytetit dhe 10 minuta nga zona e bllokut apo 21 Dhjetori. Gjithashtu ka akses te menjëhershëm tek institucionet kryesore. Zyra ndodhet në pallat të ri, të mireadministruar. Godina pjesërisht është e dedikuar për biznese të tipologjive të ndryshme, me 2 ashensorë dhe mundësi parkimi., 70 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Ambienti ofrohet per qera me cmim 700 euro se bashku me takse te perfshire. Për më shumë informacion rreth pronës më kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 01/10/2023
700,00 euro/muaj

$ BLLOK, TIRANE

Me qera | 118 M2 | 2.350 Euro

Jepet super ambjent per zyra Open Space me qera ne Bllok.Ambjenti eshte me siperfaqe 117.5 m2.Verande 23 m2.Ambjenti lidhet me shkalle dhe ashensor personal.Jepet mundesi ndarjeje ne shume seksione te ndryshme.Sisteme elektrike dhe hidraulike cilesore.Ambjenti ndodhet prane nje pallati te ri dhe shume e lehte e aksesueshme me cdo facilitet ne afersi., 118 M2, 2 banjo, bosh

Botuar më 01/10/2023
2.350,00 euro
)