Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

* MYSLYM SHYRI

Ish Ekspozita | 45 M2 | 400 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi te Ish Ekspozita, ne Myslym Shyri.Eshte e pershtatshme per klinika dentare ose per zyra te ndryshme.Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni: 0692031230, 45 M2, 1 ambjent, 1 banjo

Botuar më 30/05/2023
400,00 euro

* KOMPLEKSI ARLIS

Rruga e Kavajes | 110 M2 | 750 Euro

Jepet Apartament 2+1 me Qira per Zyra te Kompleksi Arlis ,Square 21.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Eshte totalisht e e investuar ne menyre luksoze.Ambjenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi Chiller,tavan te varur me drita LED,parket cilesor etj. Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230, 110 M2, 3 ambjente, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon

Botuar më 30/05/2023
750,00 euro

AMBIENT BIZNESI/ZYRA ME QERA NE DON BOSKO PERBALLE KOMPLEKSIT FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 4261889)

Don Bosko, perballe kompleksit Fiori di Bosko | 190 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera ambient biznesi ose zyra, siperfaqe totale 190 m², kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi shume cilesor. Ambienti eshte apartament i madh dhe perbehet nga nje dhome ndenje shume e madhe, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, koridor shperndares, 2 ballkone. ... Cmimi 1300 Euro, 190 M2, Property ID : 4261889 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
1.300,00 euro

* BLLOK

Rruga e Sales | 55.4 M2 | 169.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi Zyre me vendodhje te Rruga e Sales, ne Bllok.Ndodhet ne nje zone shume te mire qe favorizon cfaredolloj biznesi.Zona eshte mjaft e preferuar dhe me shume facilitete si supermarkete,institucione arsimore, bankare etj., 55.4 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 30/05/2023
169.000,00 euro

~ KOMPLEKSI SQUARE 21

JEPET ZYRE ME QERA TE KOMPLEKSI SQUARE 21 | 105 M2 | 600 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera per zyra me vendodhje te Kompleksi Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 105 m2.Organizohet ne;~3 ambjente pune ~korridor ~2 tualete ~ballkon.Per me shume detaje na kontaktoni!, 105 M2

Botuar më 30/05/2023
600,00 euro/muaj

/JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA PER ZYRA TE KOMUNA E PARISIT

komuna e parisit | 110 M2 | 600 Euro

Jepet apartament 2+1+2 me qera per zyra te Komuna e parisitApartamenti eshte me siperfaqe 110 m2.Organizimi:3 ambjente pune2 TualeteBallkonKorridor??Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Ne cmim nuk perfshihen taksat .Apartamenti lirohet ne daten 1 qershor .Apartamenti disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra., 110 M2, kati 4, 2 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
600,00 euro/muaj

* KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 1.500 M2 | 7.500 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi Open Space per Zyra te Komuna e Parisit.Ambjenti eshte me siperfaqe 1500 m2 me lartesi 5.5metraOrganizimi:Ambjent Open Space dhe 3 tualete.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Mundesi ndarjeje ne shume seksione te ndryshme.Sistem kondicionimi dhe aspirimi.Sisteme elektrike dhe hidraulike cilesore., 1.500 M2, E pershtatshme per aktivitete te ndryshme qe u nevojitet siperfaqe te konsiderueshme.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 30/05/2023
7.500,00 euro

~ KOMPLEKSI SQUARE 21

JEPET AMBJENT PER ZYRE TE KOMPLEKSI SQUARE 21 | 133 M2 | 750 Euro

Jepet Super ambjent per zyra me qera te Kompleksi Square 21.Ambjenti eshte me sip.133 m2.Organizohet ne;3 ambjente pune~korridor~2 tualete~ballkon.Sistem kondicionimi dhe aspirimi.Sisteme elektrike dhe hidraulike cilesore.Ambjenti ka super investim dhe eshte i shtruar me parket cilesor.Ambjenti ka vendodhje te aksesueshme me cdo facilitet ne afersi., 133 M2, E pershtatshme per biznese te ndryshme.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Botuar më 30/05/2023
750,00 euro/muaj

* KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me Qira Apartament 2+1 per Zyra te Komuna e Parisit.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Ne cmim nuk perfshihen taksat .Apartamenti disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra., 110 M2, 3 ambjente, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 30/05/2023
600,00 euro

ZYRE ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT PRANE LUIS MEDICAL CENTER NE TIRANE (ID 4229319)

Komuna e Parisit, prane Luis Medical Center | 70 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ambjent Zyre, e ndare ne dy ambjente, e rikonstruktuar totalisht, bosh, siperfaqe 70 m², kati 1,tualet me dritare, ballkon i mbyllur, orientim me diell. E pershtatshme per zyre noteriale, studio projektimi, klinike etj. Jepet me qera 450 euro, 70 M2, Property ID : 4229319 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
450,00 euro
)