Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER

Tek Piaca. | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre, me kondicioner, me pamje nga rruga., 70 M2, kati 2, ashensor, bosh

Botuar më 31/05/2023
500,00 euro

JEPET ZYRE ME QERA - KOMUNA E PARISIT KIKA 2

JEPET ZYRE ME QERA - KOMUNA E PARISIT KIKA 2 | 110 M2 | 800 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~110 M2~KATI 4~I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI~PAMJE NGA RRUGA KRYESORE~TE KIKA 2 , KOMUNA E PARISIT~CMIMI 800 EURO~KONTAKTONI 0676722221V600, 110 M2, 1 banjo

Botuar më 31/05/2023
800,00 euro

~ ZOGU I ZI

JEPET APARTAMENT ME QERA PER ZYRA OSE BANIM TE RING CENTER | 133 M2 | 700 Euro

Jepet ambjent komercial me qera te Zogu i zi prane Ring Center.Ambjenti eshte me siperfaqe 133 m2.Organizohet:3 Ambjente te ndara, 2 Tualete, Ballkon, Korridor.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Ambjenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi Chiller,tavan te varur me drita LED, parket cilesor etj., 133 M2, Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 31/05/2023
700,00 euro/muaj

~ ZOGU I ZI

JEPET ME QERA AMBJENT PER ZYRA TE ZOGU I ZI | 106 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi per zyra te Zogu i Zi.Ambjenti mund te perdoret per Zyra kontabiliteti, Zyra marketingu, Call Center,klinike etj.Ambjenti jepet bosh.Ambjenti disponon dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.Zona eshte shume e mire per zhvillimin e cfaredolloj biznesi, 106 M2, 3 ambjente, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 31/05/2023
500,00 euro

ZYRE/AMBIENT ME QERA NE ZONEN E ASTIRIT PRANE 2 ROTONDOVE (ID 4261879)

Astir, prane 2 Rotondove | 250 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Zyre/Ambient ne katin e pare banim, siperfaqe 250 m², pallati i ri buze rruge. Ambjenti eshte open space dhe ka dalje ne rruge kryesore.Cmimi 1000 Euro, 250 M2, Property ID : 4261879 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/05/2023
1.000,00 euro

ZYRE/AMBIENT 399 M² ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE AMBASADES AMERIKANE (ID 4261878)

Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane | 399 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera Zyre/Ambient ne katin e pare banim, siperfaqe totale 399 m² (neto 350m² ), pallati i ri buze rruge, open space, dalje ne rruge kryesore, mundesi modifikimi ne strukture.Cmimi 3000 Euro Bruto, 399 M2, Property ID : 4261878 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/05/2023
3.000,00 euro

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE BLLOK PRANE RESTORANT MYSTIC (ID 4261868)

Bllok prane Restorant Mystic | 695 M2 | 3.000 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera te organizuara ne 3 kate, siperfaqja e secilit kat varion ne: kat -1 siperfaqja 695 m², kati 0 siperfaqja 500 m² dhe kati i 1 siperfaqja 440 m². Ambjentet jane te pozicionuara ne pallat te ri me ashensor, organizohen ne ambjente open space, 2 tualete secili kat, jepet bosh, sistem kondicionimi, punime te reja, korridor, ofrohet mundesi reklamimi., 695 M2, Property ID : 4261868 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/05/2023
3.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Square 21 | 72 M2 | 400 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera te ArlisiSiperfaqe totale 72 m2Vendndodhja eshte teper e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te tipologjive te ndryshme .Ambjenti disponon sistem kondicionimi .Per me teper detaje kontaktoni! 0697099988, 72 M2, 2 ambjente, bosh, gjendja: e re

Botuar më 31/05/2023
400,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES BUZE RRUGE (ID 4261779)

Rruga e Kavajes | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera Zyre. Siperfaqe 100 m², Kati 2, ne pallat ekzistues. Organizohet ne : 3 Ambjente, Koridor Shperndares, 2 Ballone, Tualet me dritare. Struktura e pershtatshme per biznese te ndryshme sherbimi, drite natyrale e bollshmekondicioner ne cdo ambjent. Aksesi i menjehershem, zone e populluar ne nje nga rruget kryesore te Tiraneslokation perfekt per biznesin tuaj.Cmimi 500 Euro, 100 M2, Property ID : 4261779 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/05/2023
500,00 euro

AMBIENT BIZNESI ME QERA , QENDER 500 EURO

qender ,sheshi skenderbej | 70 M2 | 500 Euro

70 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 31/05/2023
500,00 euro
)