Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE ME QERA TEK MEDRESEJA, AFER RRUGES DERVISH HEKALI NE TIRANE (ID 4261516)

Tek Medreseja, afer Rruges Dervish Hekali | 110 M2 | 700 Euro

Jepet me qera kati i dyte i nje vile, e ndare ne 4 ambjente, bosh, siperfaqe 110 m², kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell.I pershtatshem per klinike, zyra, estetike etj, 110 M2, Property ID : 4261516 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
700,00 euro

PRANE GJYKATES SE RRETHIT TIRANE

myslym shyri | 45 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 45 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 08/03/2021
28.000 leke/muaj

DYQAN ME QERA NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT PRANE DREJTORISE SE POLICISE (ID 4271523).

Ne zonen e Myslym Shyrit prane Drejtorise se Policise | 156.5 M2 | 4.000 Euro

Jepet dyqan duplex me qera, kat i 1, siperfaqja 156.5 m², open space, bosh, lartesi 3.33 metra, tualet, fasade xhami, tarrace e shfrytezueshme., 156.5 M2, Property ID : 4271523 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
4.000,00 euro

ZYRE/AMBIENT 350 M² ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE AMBASADES AMERIKANE (ID 4271549)

Ne rrugen e Elbasanit prane Ambasades Amerikane | 350 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera zyre, siperfaqe 350 m² (mundesi zgjerimi edhe me 325 m² shtese) , kati 2 ne pallat te ri buze rruge, open space me mundesi modifikimi, me ballkon 9 m², 4 tualete, fasade xhami , ndricim natyral i bollshem, ndricim neon, orientim jug-perendim, i pershtatshem per cdo lloj biznesi., 350 M2, Property ID : 4271549 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
3.000,00 euro

AMBJENT ME QERA PER DYQAN/ZYRA NE ZONEN E 21 DHJETORIT NE RRUGEN E KAVAJES (ID 4271552).

Ne zonen e 21 Dhjetorit ne rrugen e Kavajes | 40 M2 | 2.300 Euro

Jepet ambjent me qera per dyqan/zyra, siperfaqja 40 m², open space, bosh, lartesi 4 metra, tualet., 40 M2, Property ID : 4271552 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
2.300,00 euro

AMBJENT ME QERA PER DYQAN/ZYRA NE ZONEN E 21 DHJETORIT NE RRUGEN E KAVAJES (ID 4271551).

Ne zonen e 21 Dhjetorit ne rrugen e Kavajes | 45 M2 | 1.300 Euro

Jepet ambjent me qera per dyqan/zyra, siperfaqja 45 m², duplex, open space, bosh, lartesi 4 metra, tualet., 45 M2, Property ID : 4271551 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
1.300,00 euro

KOMPLEKSI MAGNET

ish Klubi Partizani, tek 21 Dhjetori | 21 M2 | 150 Euro

Jepet me qera zyre, 21 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar më 08/03/2021
150,00 euro

BLLOK

prane Credins Bank | 130 M2 | 650 Euro

Bllok, prane viles se Enverit dhe Credins bank, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 130 m², kati i 4 pallat i ri me ashensor. Zyra posedon korridor lidhes, 4 ambiente, 2 tualete, ballkon, kondicioner.Jepet me qera 650 Euro ne muaj., 130 M2, 2 banjo

Botuar më 08/03/2021
650,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI, PER ZYRA, BLLOK , RR, JANOS HUNYADI.

Jepet me qera ambjent biznesi, per zyra, Bllok , Rr, Janos Hunyadi. | 130 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi, per zyra, Bllok , Rr, Janos Hunyadi. Me siperfaqe 130m2. Kati 2 i nje pallati te ri.Organizohet: •Open space •1 tualetOfrohet:• bosh dhe ka mundesi ndarje• ne gjendje shume te mire•zone e mire •e shtruar me parket Cmimi : 2000 Euro/TotalID AGj 044, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 08/03/2021
2.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI, PER ZYRA, BLLOK , RR, NIKOLLA TUPE.

Jepet me qera ambjent biznesi, per zyra, Bllok , Rr, Nikolla Tupe. | 80 M2 | 640 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi, per zyra, Bllok , Rr, Nikolla Tupe. Me siperfaqe 80m2. Kati 2 i nje pallati.Organizohet: •One space e ndare ne dy pjese•1 tualet°1 ballkonOfrohet:• bosh • ne gjendje shume te mire•zone e mire •e shtruar me parket •me kondiconerCmimi : 640 Euro/TotalID AGj 043, 80 M2, 1 banjo

Botuar më 08/03/2021
640,00 euro
)