Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klin...

Botuar më 28/05/2020
460,00 euro/muaj

BLV. BAJRAM CURRI

hyrja e bllokut, ne kryqezim me rrugen Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 i pershattshem per zyra, klinika dentare, laboratore etj, 100 M2, k...

Botuar më 22/05/2020
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES, PRANE XHAMISE

Rruga e Kavajes, prane Xhamise | 110 M2 | 510 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre, bosh, siperfaqe 110 m², kati i 2, zyra eshte e ndare ne dy ambiente , 90 m² dhe 20 m², tualete, sistem aspirimi dhe kondicionimi, fasade xhami, mundesi reklamimi. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyre avokatie, mapo etj., 110 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261377

Botuar më 28/05/2020
510,00 euro

MYSLYM SHYRI, RRUGA HIM KOLLI

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli | 25 M2 | 40.000 Euro

Shitet Zyre ne pallat te Ri, siperfaqe 25 m² me Hipoteke, kati 0, tualete , zyra eshte ne proces rikonstruksioni, e pershtatshme per zyre avokatie/noterie, zyre kontabiliteti etj., orientimi lindje-jug, 25 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4161017

Botuar më 28/05/2020
40.000,00 euro

RR. "VLLAZEN HUTA"

mbrapa ministrise se jashtme dhe zyrave te punes | 57 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambient siperfaqe e shfrytezueshme,, 57 M2, nje zone me popullsi te dendur, e rrethuar nga institucione te ndryshme, me dy hyrje dalje. E pershtatshme per zyra juridike, arkitekture, dentist, farmaci, depo farmacie, dyqan.

Botuar më 28/05/2020
50.000 leke

RRUGA SAMI FRASHERI

Rruga Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Rruga Sami Frasheri, jepet me qera Zyre, siperfaqe 100 m2, kati 3, zyra eshte e organizuar nga 3 ambiente, tualet, ballkon, bosh k/bufe, 3 kondicioner, orientim me diell.Jepet me Qera 400 Euro ne muaj pa taks, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
400,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

SHESHI "SKENDERBEJ", godina Raifaisen Bank | 155 M2 | 201.500 Euro

Shitet ambient per zyra, 155 M2, kati 5, 1 banjo, me hipoteke. Shume te pershtatshem per aktivitet privat

Botuar më 28/05/2020
201.500,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

SHESHI "SKENDERBEJ", godina Raifaisen Bank | 100 M2 | 550 Euro

Jepet me qera per zyra ambient, 100 M2, kati 8, 1 banjo, me pamje shume te bukur nga sheshi. I rregulluar, me ajer te kondicionuar, i pershtatshem per qendra te ndryshme sherbimi, zyra, klinike, rrjet interneti etj.

Botuar më 28/05/2020
550,00 euro

BULEVARDI BLU

Europa Institut, prane rruges kryesore | 460 M2 | 200.000 Leke

Jepet me qera objekt, 460 M2, lartese 5.5m, sip. toke perpara 1700m², e pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar më 28/05/2020
200.000 leke

RR. "ABDYL FRASHRI"

prane sheshi Willson | 380 M2 | 2.800 Euro

Jepet me qera ambiente biznesi per zyre, 380 M2, e cila mund te ndahet ne 4 apartamente. Cmimi neto ne total

Botuar më 28/05/2020
2.800,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

prane Kafe Grand, rruga Mine Peza | 32 M2 | 550 Euro

Jepet me qera dyqan, 32 M2, me banjo, me kondicioner. Ka funksionuar prej shume vitesh si agjensi turistike. Per me shume informacion kontaktoni ne nr:

Botuar më 28/05/2020
550,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klinike dentare, zyra etj., 80 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 9, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, 3 dhoma pune,1 depo,1 ballkon,1 holl pritje. (Mund edhe te shitet)

Botuar më 28/05/2020
460,00 euro/muaj
)