Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI NE SHITJE - RR. "HAMDI SHIJAKU"

prane Ministris se Drejtesis | 91 M2 | 125.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 5, i mobiluar, me hipoteke dhe e rivleresuar.

Botuar më 07/06/2023
125.000,00 euro

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

Kompleksi Zirkon | 57 M2 | 350 Euro

Rruga Kongresi Manastirit te Kompleksi Zirkon jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 57 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 9 me ashensore . Organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon. Jepet bosh veteme me k/bufe. Apartamenti disponon edhe post parkimi te perfshir ne cmim. Jepet me Qera 350 Euro ne Muaji, 57 M2

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Kompleksi Zirkon | 140 M2 | 900 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit jepet me qera zyre me siperfaqe 140m2 kati i 1 me ashensore. Apartamenti jepet bosh, eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Jepet per banim si edhe per zyre. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cimim.Jepet me Qera 900 Euro ne Muaji, 140 M2

Botuar më 07/06/2023
900,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Kompleksi Zirkon | 116.5 M2 | 800 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Kompleksi Zirkon, jepet me qira Zyre, siperfaqe 116.5 m2, kati pare me ashensor, bosh. Zyra momentalisht eshte open space dhe mund te organizohet sipas kerkesave te klientit. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme komerciale, zyra, klinike, laborator etj. Mundesi parkimi me cmim ekstra !Jepet me Qira 850 Euro/muaj (neto), 116.5 M2

Botuar më 07/06/2023
800,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE BLLOK PRANE BULEVARDIT DESHMORET E KOMBIT (ID 4261882)

Bulevardi Deshmoret e Kombit | 136 M2 | 1.500 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 136 m², pallat i ri, ashensor, kat i 6, bosh, e mire investuar, punime te reja cilesore. Organizohet ne 4 ambjente te bollshme, korridor, ballkon, 2 tualete, kondicioner ne cdo dhome, orientim me diell dhe drite natyrale. I pershtatshem per zyra. Ambjenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme.Cmimi 1500 euro neto., 136 M2, Property ID : 4261882 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/06/2023
1.500,00 euro

ZYRE ME QERA NE BLLOK PRANE SKY TOWER NE TIRANE (ID 4261773)

Bllok prane Sky Tower | 167 M2 | 1.670 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri e ndare ne 4 ambjente, bosh, siperfaqe 167 m², kati 14 me ashensor, sistem qendror kondicionimi(Chiller), 2 tualete, 3 ballkone, orientim me diell.Jepet me qera 10 euro/m², ne total 1670 euro perfshire taksen, 167 M2, Property ID : 4261773 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/06/2023
1.670,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Kompleksi Zirkon | 116 M2 | 850 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Kompleksi Zirkon, jepet me qira Zyre, siperfaqe 116.5 m2, kati pare me ashensor, bosh, 116 M2

Botuar më 07/06/2023
850,00 euro/muaj

AMBIENT BIZNESI/ZYRA ME QERA NE DON BOSKO PERBALLE KOMPLEKSIT FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 4261889)

Don Bosko, perballe kompleksit Fiori di Bosko | 190 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera ambient biznesi ose zyra, siperfaqe totale 190 m², kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi shume cilesor. Ambienti eshte apartament i madh dhe perbehet nga nje dhome ndenje shume e madhe, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, koridor shperndares, 2 ballkone. ... Cmimi 1300 Euro, 190 M2, Property ID : 4261889 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/06/2023
1.300,00 euro

RRUGA LIDHJA E PRIZERENIT

prane Gardes | 110 M2 | 600 Euro

, prane Gardes , jepet ambjent per zyre me siperfaqe 110 m2 . Ambjenti ndodhet ne katin e 10 me ashensore, 110 M2

Botuar më 07/06/2023
600,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT PER ZYRA ME QERA PERBALLE ISH EKSPOZITES, TIRANE (ID 4261891)

Ish Ekspozita | 76 M2 | 400 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 76 m², kati i 2 nga toka, ne pallat ekzistues buze rruges kryesore, organizohet ne: 3 ambjente te bollshme, 1 tualet dhe 1 ballkon. E pershtatshme per kategori te ndryshme biznesesh. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme.Cmimi 400 euro neto., 76 M2, Property ID : 4261891 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro
)