Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET PER QIRA ZYRE TEK STACIONI I TRENIT

Bulevardi i Ri, Stacioni i Trenit | 130 M2 | 700 Euro

Jepet per qira ambjent biznesi tek stacioni i trenit, me pamje nga Bulevardi i Ri. Ambjenti ndodhet ne kat te 2 teknik dhe ka nje siperfaqe prej 130m2 .Ambjenti eshte i sapo rinovuar dhe investuar.Per me shume info na kontaktoni, 130 M2, kati 2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare

Botuar më 23/02/2024
700,00 euro/muaj

FUSHA E AVIACIONIT

kompleksi turdiu | 105 M2 | 700 Euro

Zyre Me Qera Tek Fusha E Aviacionit (ID BZ2253) Tirane.?Tek Fusha e Aviacionit, tek kompleksi Turdiu, jepet me qera Zyre, 2+1, me siperfaqe 105 m², kati i 2 ne pallat te ri, me ashensor, e mobiluar per zyra, parket, kondicioner, drrita led. G.T.Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.Jepet me qera 700 euro ne muaj., 105 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 23/02/2024
700,00 euro/muaj

JEPET ZYRE ME QERA- TEK KOMUNA E PARISIT

JEPET ZYRE ME QERA- TEK KOMUNA E PARISIT | 110 M2 | 650 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~2+1+BLK~110 M2~PALLAT I RI~ME ASHENSOR~KATI 3~BOSH~I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI~ TEK KOMUNA E PARISIT~CMIMI 650 EUROKONTAKTONI 0676722221AM6300, 110 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor

Botuar më 23/02/2024
650,00 euro

ZYRE ME QERA TEK MYSLYM SHYRI PRANE QENDRES NE TIRANE (ID 42111006)

Rruga Myslym Shyri, prane Qendres | 76 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera zyre ne pallat te ri,me ashensor, ndertim i vitit 2023, me siperfaqe 76 m², kati 1 banim. Zyra organizohet ne 2 ambjente, tualet dhe ballkon. Eshte bosh dhe behet gati per 1 muaj. Do kompletohet me parket dhe kondicioner. Prane apartamentit ndodhet edhe nje apartament tjeter me siperfaqe 62m² me cmim ekstra qe mund te perdoren bashkarisht., 76 M2, gjendja: e re, Property ID : 42111006 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/02/2024
1.000,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES NE AFERSI TE KISHES KATOLIKE NE TIRANE (ID 42611035)

Ne rrugen e Kavajes ne afersi te Kishes Katolike | 65 M2 | 590 Euro

Jepet me qera zyre, siperfaqe 65 m², kati 3 ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore. Zyra organizohet ne 2 ambiente, tualet, koridor, ballkon. E gjithe zyra eshte me izolim akustik, disponon 2 tavolina te medha (nje ne secilen salle), 24 kompjuter, 2 kondicionere., 65 M2, Property ID : 42611035 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/02/2024
590,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE DON BOSKO PRANE VIZION PLUS (ID 42611032).

Ne Don Bosko prane Vizion Plus | 118 M2 | 800 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja totale 118 m², pallat i ri, ashensor, kati i 2 . Organizohet ne 3 ambjente, 2 tualete, korridor, 2 ballkone, i pershtatshem per zyra, qender kursesh, klinika etj. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe qe ofron akses dhe facilitete te shumta ., 118 M2, gjendja: e re

Botuar më 23/02/2024
800,00 euro/muaj

AMBJENT ZYRE ME QERA NE BLLOK, PRANE SKY TOWER NE TIRANE (ID 42611034)

Ne Bllok, prane Sky Tower | 86 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Apartament Zyre ne pallat te Ri, e ndare ne 2 ambjente, bosh , parket, siperfaqe 86 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell.Jepet me qera 700 euro, 86 M2, ID : 42611034, www.dreamalbania.al

Botuar më 23/02/2024
700,00 euro

AMBJENTE ME QERA - RR. KAVAJES

ne Qendren e Biznesit GKAM | 856.37 M2 | 10.618.988 Euro

Kemi dhenie me qera ambjen biznesi, 856.37 M2, kati 2, Ideale per cdo lloj biznesi. Cmimi mujor

Botuar më 23/02/2024
12.400,00 euro/m²

AMBJENT ME QERA - RR. KAVAJES

Qendra e Biznesit Gkam | 596.27 M2 | 8.600 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi, 596.27 M2, kati 3, Ideale per cdo lloj biznesi. Cmimi mujor

Botuar më 23/02/2024
8.600,00 euro

AMBJENTE ME QERA - RR. KAVAJES

Qendra e Biznesit Gkam | 856.37 M2 | 12.400 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi, 856.37 M2, kati 1

Botuar më 23/02/2024
12.400,00 euro
)