Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ZYRE ME QERA - ASTIR

JEPET ZYRE ME QERA ASTIR | 140 M2 | 1.000 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~140 m2~KATI 1~TE KOMPLEKSI GREEN CITY~ CMIMI 1000€KONTAKTONI 0676722221JA7500, 140 M2, 1 banjo

Botuar më 04/02/2023
1.000,00 euro

JEPET ZYRE ME QERA - STADIUMI AIR ALBANIA

JEPET ZYRE ME QERA - STADIUMI AIR ALBANIA | 446 M2 | 10.000 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ 446 M2~KATI 1~ PRAN STADIUMIT AIR ALBANIA~ CMIMI 10.000€ ( bashk me taksat )KONTAKTONI 0676722221J700, 446 M2, 2 banjo

Botuar më 04/02/2023
10.000,00 euro

PAZARI I RI

Pazari i Ri | 45 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambient per zyra te Pazari i Ri. Ambienti ka siperfaqe 45 m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra, studio etj. Per infromacione me te detajuara na kontaktoni., 45 M2, 1 banjo, ambjent gatimi

Botuar më 04/02/2023
300,00 euro/muaj

QENDRA GLOBE, RRUGA E KAVAJES

Qendra Globe, Rruga e Kavajes | 84 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament i modifikuar per ambjent zyre prane qendres Globe. Ka shume hapesire dhe ofron nje pamje fantastike., 84 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
350,00 euro

QENDER

Shallvaret | 88 M2 | 400 Euro

Shallvaret, jepet me qira Zyre, siperfaqe 88m2, kati 2 ne nje shtepi private, hyrje me vete, bosh. Organizohet ne 4 ambjente pune, korridor, tualet dhe ballkon.Jepet me Qira 400 Euro, 88 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
400,00 euro/muaj

QENDRA GLOBE

Qendra Globe, Rruga e Kavajes | 84 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambjent i pershtatshem per zyra. Ka shume hapesire dhe te ofron nje pamje fantastike, 84 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh

Botuar më 04/02/2023
350,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

Prane Coloseut | 145 M2 | 900 Euro

Rruga e Durresit, afer Coloseut, jepet me qera Zyre me siperfaqe 145 m2, kati 3 ne pallat ekzistues, e rikonstruktuar totalisht, parket, kondicioner, bosh vetem me k/bufe. Organizohet ne 6 ambjente pune, korridor, 2 tualete, 2 ballkone dhe verande. E pershtatshme per zyre, klinika, studio etj. Mund te jepet edhe e ndare ne 2 hyrje . Jepet edhe per banim !Jepet me Qera 900 Euro, 145 M2, 6 ambjente, kati 3, 2 banjo, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
900,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT ZYRE, TEK KRYQEZIMI I 21 DHJETORIT (ID 4261836)

21 Dhjetori | 90 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambient per zyra, siperfaqe 90 m², kati i 2 ne nje pallat ekzistues. Ambjenti eshte i organizuar ne 3 ambjente, nje ambjent kuzhine, ballkon dhe tualet. Ambienti ka hapsire te bollshme dhe orientim me diell. Ka fasade xhami dhe ofron mundesi marketimi. I pershtatshem per zyra, klinika etj. Ndodhet ne nje zone te preferuar dhe te aksesueshme. Jepet me qera 600 euro, 90 M2, Property ID : 4261836 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
600,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT ZYRE, TEK RRUGA E KAVAJES (ID 4261837)

Rruga e Kavajes | 55 M2 | 475 Euro

Tek Rruga e Kavajes , jepet me qera ambient per zyra, siperfaqe 55 m², kati i 0 ne nje pallat ekzistues. Eshte i organizuar ne 2 ambjente dhe tualet. Ambienti ka hapsire te bollshme dhe orientim me diell. Ka fasade xhami dhe hapsire te shfrytezueshme perpara deres. I pershtatshem per zyra, klinika etj. Ndodhet ne rruge dytesore, por e dukshme nga rruga kryesore.Jepet me qera 475 euro, 55 M2, Property ID : ID 4261837 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
475,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Lulishtes | 79 M2 | 450 Euro

Komuna e Parisit, afer Lulishtes, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 79 m2, kati 1 ne pallat te ri , bosh. Zyra organizohet ne 2 ambjente pune, korridor dhe tualet.Jpete me Qira 450 Euro(neto), 79 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
450,00 euro/muaj
)