Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PORTA E GJELBËR ËSHTË E POZICIONUAR TE PALLATI I BRIGADAVE, NJË PIKË STRATEGJIKE NË JUG -LINDJE TË QYTETIT. REZIDENCA NGRIHET PRANË AKSIT TIRANË -ELBASAN

dhe ka akses të menjëhershëm nga Unaza e Madhe e cila e lidh dhe me autostradën Tiranë - Durrës brenda 4-5 minutash | 100 M2 | 520.000 Euro

"Porta e Gjelbër" është një rezidencë banimi tërësisht private e cil...

Botuar më 22/02/2020
520.000,00 euro

PRANE TEG-UT

tek Residenca Olive Grove | 150 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, me nje ndertim cilesor dhe punime te standarteve te fundit, 15...

Botuar më 22/02/2020
220.000,00 euro

LEZHE

fshati Rrile | 100 M2 | 10.000.000 Leke

Shitet shtepi private 2 kateshe, secili kat, 100 M2, me dokumenta te rregullta, e legalizuar, 600m² oborr

Botuar më 23/02/2020
10.000.000 leke

RR. SHEFQET MUSARAJ

mbrapa Europianit | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 1+1, 65 M2, me verande 65m², oborr dhe vendparkim. vetem me K/bufe

Botuar më 23/02/2020
35.000 leke

RR. ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, truall 250m², me hipotek, e rivleresuar. Me garazh

Botuar më 22/02/2020
20.000.000 leke

RR. AT STATH MELANI

tek kolegji Turk, ne Misto Mame | 110 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, 110 M2, me hipoteke. Sip trualli 450m²

Botuar më 22/02/2020
300.000,00 euro

RR. GAQO AVRAZI

500m mbrapa qendres Globe | 160 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 160 M2, cdo kat, sip trualli 530m², me hipoteke

Botuar më 22/02/2020
300.000,00 euro

RRUGA TEFTA TASHKO

tek berberi | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1 shtepi private, 120 M2, shtepi private. Dublex,I pershtatshem dhe per biznes

Botuar më 22/02/2020
35.000 leke

PORTA E GJELBËR ËSHTË E POZICIONUAR TE PALLATI I BRIGADAVE, NJË PIKË STRATEGJIKE NË JUG -LINDJE TË QYTETIT. REZIDENCA NGRIHET PRANË AKSIT TIRANË -ELBASAN

dhe ka akses të menjëhershëm nga Unaza e Madhe e cila e lidh dhe me autostradën Tiranë - Durrës brenda 4-5 minutash | 100 M2 | 520.000 Euro

"Porta e Gjelbër" është një rezidencë banimi tërësisht private e cila ndërthur konceptin e jetesës në natyrë, të kombinuar me nivelin më të lartë të teknologjisë në ndërtim, për të garantuar ekselencë në çdo parametër të jetesës. Gjelbërimi, kopshtet dhe hapësirat publike zënë 80% të sipërfaqes së truallit, ndërsa ndërtimi vetëm 20% të tij,, 100 M2, "Porta e Gjelber" ka gjithsej 32 apartamente 3+1, 2+1,1+1, dhe 5 vila. Vilat propozohen në versionin bi-familjare dhe mono-familjare.

Botuar më 22/02/2020
520.000,00 euro

PRANE TEG-UT

tek Residenca Olive Grove | 150 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, me nje ndertim cilesor dhe punime te standarteve te fundit, 150 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, Ne katin 0 ndodhet salloni me hapesire te bollshme me dritare te medha qe i japin ndricim natyral gjate gjithe dites, oxhak, me kuzhine gatimi te vecuar e kompletuar me te gjitha

Botuar më 22/02/2020
220.000,00 euro

SAUK

perballe shkolles se policies, ne fund te dishezes, | 442 M2 | 150.000 Euro

Shitet kati I bodrum, kati II I kompletuar me te gjitha kushtet bashkohore, dokumenta te rregullta e legalizuar, sip. e tokes, 442 M2, secili kate 90m². Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 22/02/2020
150.000,00 euro

TEK SHKOLLA BALETIT,

prane market Viva | 150 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, 150 M2, 5 dhoma, tualet ne cdo kat, me panel diellor.

Botuar më 22/02/2020
1.000,00 euro
)