Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VILA NE SHITJE - PLAZH DURRËS XHAMIA 4 MINARE

Xhamia 4 Minare | 197 M2 | 90000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Vila ne shitje - Plazh Durrës Xhamia 4 Minare, Xhamia 4 Minare, 197 M2, 90.000 euro i padiskutueshem
5 ambjente, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, kati 2
2 ballkone, bodrum, depo, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

OKAZION! Shtepi 2 kate me vlere sa nje apartament.Në Plazhin e Durrësit perballe Xhamisë 4 Minare, 5 min larg detit SHITET shtëpi 2 kate me sip ndërtimi 197 m2 trualli 272 m2. Shtëpia ka katin e parë 94 m2 dhe katin e dytë 103 m2. Ka parkim makine dhe kopësht të gjelbëruar.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 90.000 euro.Për çdo info kontaktoni në Cel. 0684109062, [email protected], 197 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

90.000,00 euro

Botuar më 18/03/2023

Telefon
Email
)