Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VILA NE SHITJE - PLAZH DURRËS

Plazh Durrës | 220 M2 | 130000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Vila ne shitje - Plazh Durrës, Plazh Durrës, 220 M2, 130.000 euro i diskutueshem
8 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 1
2 ballkone, depo, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

Në Plazhin e Durrësit 5 minuta nga deti SHITET Vilë 2 kate me sip ndërtimi 220 m2 dhe sip trualli 320 m2. Secili kat i vilës përbëhet nga apartament 2+1 që ka verandë, korridor, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrënie ndënje dhe 1 tualet. Vila ka oborr, parkim dhe kopësht të gjelbëruar.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 130.000 euro.Për infoCel. 0684109062, [email protected], 220 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

130.000,00 euro

Botuar më 18/03/2023

Telefon
Email
)