Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK SHKOLLA E BASHKUAR

NE ALLIAS | 150 M2 | 450 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
Tek shkolla e bashkuar, NE ALLIAS, 150 M2, 450 euro
I mobiluar
Përshkrim

Jepet me qera vile 3 kateshe, 150 M2, i mobiluar, kati I dhe II ambjent per dyqane, ndersa kati III ambjent banimi.

450,00 euro

Botuar më 12/09/2019

Telefon