Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DURRES TEK KOLEGJI ENEIDA

Durres tek kolegji Eneida | 158 M2 | 130.000 Euro

Në Durrës pranë Kolegjit Eneida rruga për ke tregu industrial SHITET shtëpi 1 ka...

Botuar më 28/09/2020
130.000,00 euro

NE RRUGEN "MIHAL GRAMENO"

siper ish Tregut Elektrik, drejtimi i Depos se Ujit | 900 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane. Pamje e mrekull...

Botuar më 24/09/2020
1.500,00 euro/muaj

PERBALLE SHKOLLES BASHKUAR

shitet vile 3 kateshe | 404 M2 | 597.920 Euro

Siperfaqja e ndertimit, 404 M2, i mobiluar, me hipoteke, e rrethuar me mure, me bace te gjelberuar, me oborr te shtruar me stil venecian. Mundesi zgjerimi te ndertimit ne siperfaqen e lire, apo ndertim te nje vile tjeter

Botuar më 29/09/2020
597.920,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE VORE,

tek qendra tregtare QTU, | 500 M2 | 40.000 Euro

Shtepi private, nje katshe, ndertim i ri, toke perreth,, 500 M2, me uji te pijshem dhe per ujitje pus i hapur me sonde, siperfaqe ndertimi 100 m2, me hipoteke.

Botuar më 29/09/2020
40.000,00 euro

TEK KAFJA E RREMES

rruga Myslym Keta | 360 M2 | 160.000 Euro

Shitet vile, godine banimi 3 kateshe. Kati i pare eshte perdorur si biznes (bar restorant )ambjenti eshte ne rruge kryesore , njekohesisht i pajisur me verande jashte dhe guzhine gatimi me paisjet perkatese .Cdo kat ka nje siperfaqe 120m² ,nderkohe siperfaqa totale e viles eshte 360m² . Vila eshte nje ndertim i r , e mobiluar dhe e paisur me te gjithe dokumetacionin e nevojshem, 360 M2, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, bodrum, depo, i mobiluar

Botuar më 29/09/2020
160.000,00 euro

BERAT

Lagjia Clirim, afer Ypsilonit | 330 M2 | 178.000 Euro

Shitet shtepi Private me Truall (Baçe dhe Oborr) dhe Magazine, 330 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Kati i I-re 150m² dhe kati i II-te 180m². Kati i I-re eshte bosh, i dyti i mobiluar. Dyqani eshte i shkeputur nga shtepia. Ndertesat jane me certifikate pronesie

Botuar më 29/09/2020
178.000,00 euro

OKAZION!!! VAQARR

5 min nga kombinati | 363 M2 | 200.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, cdo kat 120.9m² me dokumenta te rregullta pronesie, veranda e katit te trete 91m² 1 kat papafingo , sip totale, 363 M2, oborr

Botuar më 29/09/2020
200.000,00 euro

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 28/09/2020
270.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 28/09/2020
350.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

TEK AMBASADA GREKE | 150 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 150 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, punime cilesore, me hipoteke

Botuar më 28/09/2020
450.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE | 110 M2 | 900 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip., 110 M2, bosh, gjendja: shume e mire, 4 dhoma per secilin kat, me oborr, me punime te reja

Botuar më 28/09/2020
900,00 euro

DURRES

Rruga Adria | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet godine 6 kateshe, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, gjendja: e re

Botuar më 28/09/2020
1.500.000,00 euro
)