Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PLAZH I DURRËSIT

Plazh i Durrësit | 104 M2 | 85.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit 3 minuta nga deti pranë Unazës së Plazhit SHITET shtëpi 1...

Botuar më 23/09/2023
85.000,00 euro

VAQARR PRANE TIRANES

AFER RRUGES KRYESORE | 1.500 M2 | 300.000 Euro

VILE 3 KATESHE ME PISHINE ,5 DHOMA NE KAT,NJE OBORR ME TE GJITHA PEMET DHE PARKIM,ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.SIP E TOKES 1500M,SIP E VILES 330M, 1.500 M2, 15 ambjente, totali i kateve 3, 6 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
300.000,00 euro

RR KAVAJES BLLOKU I AMBASADAVE

brenda bllokut te ambasadave | 850 M2 | 6.000 Euro

Vile 2 kateshe dhe nje kat bodrum,nga 6 dhoma per kat,me sip toke 850m dhe sip ndertimi 500m,eshte e pershtatshme per hotel +restorant,cdo detaj do te diskutohet., 850 M2, 4 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 02/10/2023
6.000,00 euro/muaj

RR BOGDANEVE NE QENDER TEK RRUGA E KAVAJES

prane shkolles Avni Rustemi | 500 M2 | 900 Euro

Shtepi private 1 kateshe me sip oborri rreth 500m dhe sip banimi 120m,objekt i vjeter dhe mund te perdoret per biznes,zyra ose banim, 500 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, bodrum, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/10/2023
900,00 euro/muaj

"VALA MAR" RESIDENCE

Hamallaj, Gjiri Lalzit | 225 M2 | 660.000 Euro

Vile ne shitje tek "Vala Mar" Residence. Kompleksi ofron apartamente/vila në shitje buze detit, ambiente sherbimi + facilitete, arkitekturë moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelberim, mirembajtje elitare, etj??Vila ndodhet në brezin e dytë ??Me çertifikatë pronësie??Sipërfaqe trualli 450 m2 ??Sipërfaqe ndërtimi, 225 M2, totali i kateve 2, gjendja: e re, "Inf 93" Real Estate, Blv. Deshmoret e Kombit, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, K. 3, Tirane

Botuar më 02/10/2023
660.000,00 euro

"VALA MAR" RESIDENCE

Hamallaj, Gjiri Lalzit | 225 M2 | 660.000 Euro

Vile ne shitje tek "Vala Mar" Residence. Kompleksi ofron apartamente/vila në shitje buze detit, ambiente sherbimi + facilitete, arkitekturë moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelberim, mirembajtje elitare, etj??Vila ndodhet në brezin e dytë ??Me çertifikatë pronësie??Sipërfaqe trualli 450 m2 ??Sipërfaqe ndërtimi, 225 M2, totali i kateve 2, gjendja: e re, "Inf 93" Real Estate, Blv. Deshmoret e Kombit, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, K. 3, Tirane

Botuar më 02/10/2023
660.000,00 euro

RR KAVAJES,PRANE BLLOKUT TE AMBASADAVE

prane ish ambasades greke | 244 M2 | 370.000 Euro

Vile 2 kateshe ne nje zone shume te mire per te banuar,me sip 160m ndertim dhe sip trualli 244m.eshte ne gjendje te mire per te banuar.eshte mundesia edhe per ndertim pallati., 244 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
370.000,00 euro

JEPET ME QERA VILE PER BIZNES NE VILE 5+1

Vile: 2 Kateshezona: Pazari i ri / 9-katshet / BarrikadaMe vendndodhje https://goo.gl/maps/2mpoKsoDTffkd9Bq7 | 250 M2 | 1.200 Euro

Siperfaqe Neto: 250 m2Siperfaqe BRUTO: 250 m2Kati 0Ashensor: Jo5 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: DritarePamobiluarKondicioner: JoPllaka + ParketProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Veri-PerendimID PGD 11095 - € 1200 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 250 M2, 02 banjo

Botuar më 02/10/2023
1.200,00 euro

~ QERRET,KAVAJE

VILE PER SHITJE NE QERRET~KAVAJE | 480 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 3~kateshe ne Qerret te Kavajes,me pamje te mrekullueshme nga deti.Vila ka sip.trualli 480 m2 dhe sip.ndertimi 400 m2.Organizohet ne:Kati 1- Sallon ndenje,ambjent gatimi e vecuar,1 tualet,verande.Kati 2-3 dhoma gjumi,1 tualet,2 ballkone.Kati 3-2 dhoma gjumi,1 tualet,ballkon.Disponon dhe 2 poste parkimi ne katin 0.Vila ka ndricim natyral ne cdo ambjent gjate gjithe dites, 480 M2

Botuar më 02/10/2023
250.000,00 euro

~TEG

SUPER OKAZION! SHITET VILE 2 KATESHE NE TEG | 430 M2 | 530.000 Euro

Vile ne shitje me cmim OKAZION te Rezidenca Palm Hill,ne TEG.Vila eshte me sip.totale 257.93 m2 dhe sip. trualli 390-430 m2.Vila organizohet ne:Kati perdhe ka sip.93.78 m2.Ofron garazh me sip.37.39 m2 ,kuzhine,sallon,lavanderi,tualet,studio,depo.Kati pare ka sip.102.84 m2 ofron 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Kati dyte ka sip.61.31 m2 ofron verande 5.92 m2, dhome matrimoniale, tualet, garderobe., 430 M2

Botuar më 02/10/2023
530.000,00 euro

SHITET VILE PER BANIM NE VILE 4+1, ID PVI 11096

Vile: 4 Kateshezona: Don Bosko / Jordan MisjaMe vendndodhje https://goo.gl/maps/KLpMkp1imSStUDK86 | 573 M2 | 630.000 Euro

Siperfaqe Neto: 573 m2Siperfaqe BRUTO: 573 m2Kati 4Ashensor: Jo4 Dhome Gjumi3 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMe hipotekeMobiluarKondicioner: PoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Jug-LindjeID PVI 11096 - € 630000 ( ), 573 M2, kati 4, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 02/10/2023
630.000,00 euro
)