Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 27/01/2020
270.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 27/01/2020
350.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

TEK AMBASADA GREKE | 150 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 150 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, punime cilesore, me hipoteke

Botuar më 27/01/2020
450.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE | 110 M2 | 900 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip., 110 M2, bosh, gjendja: shume e mire, 4 dhoma per secilin kat, me oborr, me punime te reja

Botuar më 27/01/2020
900,00 euro

VAQARR,

prane burgut | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 27/01/2020
8.000.000 leke

RRUGA E DURRESIT

mbrapa Doganes | 77 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet kati i pare i nje shtepie tre kateshe, 77 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/01/2020
3.000.000 leke

RR. SHEFQET MUSARAJ

mbrapa Europianit | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 1+1, 65 M2, me verande 65m², oborr dhe vendparkim. vetem me K/bufe

Botuar më 27/01/2020
35.000 leke

KRISTAL CENTER

stacioni fundit | 520 M2 | 312.000 Euro

Shitet vile 4 kate, 520 M2, me lulishte me parkim makine , me 300 metra truall

Botuar më 26/01/2020
312.000,00 euro

RR. “HAXHI DALLIU", NR 65, TEK BLV. "ZOG I",

mbas Fakultetit e Shkencave | 251 M2 | 500.000 Euro

Shitet vile 1 kateshe, sip. ndertimi 160m² + oborr 91m², sip. totale, 251 M2, e mobiluar dhe rikonstruktuar. Arredim modern. Domumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie.

Botuar më 26/01/2020
500.000,00 euro

SEMAN

Fier | 150 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepie private 1 kateshe, me sip trualli 4500m², 120 rrenje peme frutore, me sip ndertimi 207m², nga te cilat, 150 M2, shtepi banimi, pjesa tjeter Depo/magazine. Totalisht e mobiluar. Preferohen familjare te rregullt per mirembajtje. Kontaktoni pas ores 17.00

Botuar më 26/01/2020
20.000 leke
)