Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!! PLEPA, DURRES,

ne zone shume te mire | 570 M2 | 140.000 Euro

Shitet ndertese 4-kateshe, sip, 570 M2, karabina gjys e perfunduar. Dokumenta te rregullta.

Botuar më 23/01/2020
140.000,00 euro

NE TIRANE TE RE, RR. "MARGARITA TUTULANI",

prane shkolles Petronini | 70 M2 | 10.000 Euro

Shitet shtepi private 2+1, 70 M2, me oborr, shtepi e rrethuar. I pershtatshem dhe per biznese private. Dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie.

Botuar më 23/01/2020
10.000,00 euro

SAUK

perballe shkolles se policies, ne fund te dishezes, | 442 M2 | 150.000 Euro

Shitet kati I bodrum, kati II I kompletuar me te gjitha kushtet bashkohore, dokumenta te rregullta e legalizuar, sip. e tokes, 442 M2, secili kate 90m². Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 23/01/2020
150.000,00 euro

KOMBINAT

Rr. "Shaban Bardhoshi" | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet vile nje kateshe 2+1+sallon+banjo, 100 M2, oborr 130m², i rrethuar me avlli, me suvatim grafiate, porte hekuri, plus oborr mbrapa shtepise 150m², me pus thellesia 33m. Me hipoteke te rregullt.

Botuar më 23/01/2020
65.000,00 euro

RR. FADIL HADUSHAJ

ne Kombinat | 230 M2 | 21.000.000 Leke

Shitet vile 2 kateshe + papafingo, me bodrum, 230 M2, 9 dhoma, 4 banjo, e rregulluar totalisht, me panel diellor, me dokumenta te rregullta, e rivleresuar

Botuar më 23/01/2020
21.000.000 leke

RRUGA DALIP TOPI

tek Kodra e Priftit, Porcelan, prane rezidences 3D | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1+depo kati i 1 ne nje shtepi dy kateshe te mobiluar, 80 M2

Botuar më 23/01/2020
2.000 leke

RR. NIKO AVRAMI

tek shkolla Bajram Curri | 40 M2 | 1.500.000 Leke

Shite shtepi private, 40 M2, ne proces legalizimi

Botuar më 22/01/2020
1.500.000 leke

RR. "FUAT TOPTANI",

rrugica "Ejup Kastrati" | 22 M2 | 7 Euro

Jepen me qera dhoma ne shtepi private, sip. per secilen dhome, 22 M2, 2 banjo, bosh, te rregulluara. Jepet komplet vetem per familjare me cmim te arsyeshem ose per 1 person 4 Euro/secili dhe per 2 persona

Botuar më 22/01/2020
7,00 euro/person

RR. "FUAT TOPTANI",

rrugica "Ejup Kastrati" | 448 M2 | 255.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 448 M2, 2 banjo, vile e re çdo kat 2+1, me nga dy banjo, me sistem ngrohje, e rregulluar, me hipoteke, me 3 garazhe. (Mundesi kembimi ne Vlore, Sarande ose Shengjin). Ose jepet me qera per familjar

Botuar më 22/01/2020
255.000,00 euro

RR. KAVAJES,

tek ish Uzina, sot Policia Bashkiake | 410 M2 | 465.000 Euro

Shitet shtepi 3 - kateshe, 410 M2, Kati i pare 4 m i larte i cili aktualisht sherben si servis automjetesh. Dy katet e tjera jane dubleks dhe sherbejne per banim, ndertim i ri, me shkalle me vehte nga jashte

Botuar më 22/01/2020
465.000,00 euro
)