Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE FARKE VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: BILLION566

Fareke | 500 M2 | 500.000 Euro

Ofrojme vile per shitje ne zonen e Farkes, me siperfaqe trualli 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 365 m2 .Siperfaqja e cdo kati eshte 150 m2 dhe 70m2 bodrum me te gjitha paisjet e instalimet e nevojshme, 350m2 oborr i kuruar dhe i mbjelle me ullinj e peme frutore .Vila eshte ne nje pozicion te mrekullueshem me pamje te lire nga Liqeni i Farkes dhe Dajtit. Ndert dhe nje projekt fantastik, 500 M2, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, Kati i 1 i viles me dy hyrje organizohet nga nje sallon i madh me disa hapsira ndenjeje me dalje ne verande te madhe ,1 kuzhine gatimi te vecuar dhe nje tualet .

Botuar më 14/05/2021
500.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

Prane Hotel Mondialit | 220 M2 | 850 Euro

Jepet me Qera Dubleks pjese e nje vile, i mobiluar, mobilim bashkohor, kati 2 dhe kati i 3, siperfaqe 220 M2, Dubleksi eshte i organizuar ne nje holl te madh, me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, 2 veranda, kondicioner. Cmimi 850 €., 220 M2, ID:251165

Botuar më 14/05/2021
850,00 euro/muaj

LIQENI I FARKES

Rruga Pjeter Budi | 500 M2 | 500.000 Euro

SHITET super vile.Siperfaqe trualli 500m2 Siperfaqe ndertimi 365m2150+150+65(podrum) Ndertim i vitit 2019 Certifikat pronesie Te dhenat shtes: 1. Mobilim 2. Sistem ngrohje ftoje nga dyshemeja 3. Sistem kamerash 4. Smart home komandim cdo gje nga telefoni 5. Termoizolim 6. Oborr i kuruar me 30 peme, 500 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare "Chic Home"

Botuar më 14/05/2021
500.000,00 euro

LIQENI I FARKES

Rruga Pjeter Budi | 500 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera super vile.Siperfaqe trualli 500m2 Siperfaqe ndertimi 365m2150+150+65(podrum) Ndertim i vitit 2019 Certifikat pronesie Te dhenat shtes: 1. Mobilim 2. Sistem ngrohje ftoje nga dyshemeja 3. Sistem kamerash 4. Smart home komandim cdo gje nga telefoni 5. Termoizolim 6. Oborr i kuruar me 30 peme, 500 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare "Chic Home"

Botuar më 14/05/2021
2.500,00 euro/muaj

VILE ME QERA NE RRUGEN RIZA CEROVA PRANE MEDRESESE NE TIRANE (ID 4251163)

Rr. Riza Cerova, afer Medresese | 300 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,siperfaqe 100 m² per secilin kat, kati i 1 i organizuar ne soxhorno, ambient gatimi ne vehte, tualet dhe verande,kati i 2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, tualet dhe 1 soxhorno,kati i 3 i organizuar ne 1 dhome gjumi, soxhorno dhe ballkon, gjithashtu vila ka oborr., 300 M2, Property ID :4251163 www.dreamalbania.al

Botuar më 14/05/2021
1.000,00 euro

PLAZH DURRES

Lagja 13 Plazh Durres | 163 M2 | 95.000 Euro

Në plazhin e Durrësit lagja 13 SHITEN 2 shtëpi njëra 2 kate dhe tjetra 1 kat me sipërfaqe ndërtimi 163 m2 dhe sipërfaqe trualli 403 m2. Ka oborr,parkim dhe kopesht. Ndodhen 3 minuta larg detit dhe disponojnë Çertifikatë Pronësie.Çmimi 95.000 euro.Për çdo informacion kontaktoni në Cel. 0684109062, E-mail. [email protected], 163 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 14/05/2021
95.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE LAPRAKE, PRANE FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 42211062)

Ne Laprake, prane Fiori Di Bosko | 110 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Apartament kati i dyte i nje vile me dy dhoma gjumi, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 110 m², kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 110 M2, Property ID : 42211062 www.dreamalbania.al

Botuar më 14/05/2021
250,00 euro

VILE ME QERA TEK TEG-U, PRANE “COLOMBO REZIDENCE” NE TIRANE (ID 4251164)

Tek TEG-u,prane Colombo Rezidence | 314 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe me papafingo, bosh, siperfaqe 264 m² + 50 m² verande, kondicioner, 5 tualete me dritare, 3 ballkone, oborr 110 m², orientim me diell.Kati 1 i viles organizohet ne nje dome ndjenje, kuzhine, 1 tualet dhe koridori shperndares.Kati i dyte i viles organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje koridor dhe nje verande, 314 M2, Property ID : 4251164 www.dreamalbania.al

Botuar më 14/05/2021
1.500,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Big Market | 144 M2 | 113.000 Euro

Shitet Dubleks pjese e nje Vile, me Hipoteke, mobiluar, Dubleksi eshte i ndare ne dy kate te 3 dhe 4 me siperfaqe te pergjithshme 144 M2 Kati i 3 eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon. Kati i 4 eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon., 144 M2, ID:131200

Botuar më 14/05/2021
113.000,00 euro

XHAFZOTAJ DURRES

XHAFZOTAJ DURRES | 550 M2 | 260.000 Euro

Në Xhafzotaj në Durrës pranë BRUNES SHITET Vilë 3 kate me sip ndërtimi 550 m2 dhe 800 m2. Katet lidhen me shkallë të brendshme dhe kanë ambjent ndënje, kuzhinë gatimi, 7 dhoma gjumi, 3 tualete, 3 veranda dhe ballkone perimetrale. Vila ka oborr, kopësht, parkim, ambjent shplodhës dhe 2 garazhde 44 m2. Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 260.000 euro.INFO 0684109062, [email protected], 550 M2, 15 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 7 dhoma gjumi, 8 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/05/2021
260.000,00 euro
)