Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT

Tek Reparti 1105 | 100 M2 | 89.000 Euro

Shitet shtepi private, 100 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 03/04/2020
89.000,00 euro

MIHAL GRAMENO ME TOMI KRISTO

Depo e ujit, ne fund te rruges Mihal Grameno. | 500 M2 | 170.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, siperfaqe totale e viles 360m2, sip secili kati 120m2, sip. trualli 500m2. Me certificate trualli. banesa e pa perfunduar dhe ne proces legalizimi., 500 M2, kati 3, totali i kateve 3, 2 banjo, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 02/04/2020
170,00 euro

TEK MATERNITETI RI

Tirane | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 01/04/2020
25.000 leke

TIRANE

4 km ne veri - perendim te airoportit Nene Tereza. Ne BUDULL. | 260 M2 | 155.000 Euro

Shitet vile dy kateshe karabina, 260 M2, 9 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, vila eshte e rrethuar dhe perbehet prej 3000m² toke e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme,ka edhe nje pus me uje te bollshem edhe per vaditje, me hipoteke.

Botuar më 31/03/2020
155.000,00 euro

KORCE RR. GJON E NDRECI PENDAVINJI

Cezma e AMZOS, Korce | 530 M2 | 285.000 Euro

Shitet Vile, 530 M2, 12 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e veshur me shtrese termo izoluse e rivleresuar ne vitin 2015 me cmimin shteteror

Botuar më 31/03/2020
285.000,00 euro

OFERTE E LIMITUAR VETEM PER DY JAVE!

Prane Lokal Xibraku, Sauk | 88.7 M2 | 66.525 Euro

Shitet vile 4 kateshe, kati I 150m², i pershtatshem per biznes, tre katet e siperme banim te komplketuara, sip.secili kate, 88.7 M2, me hipoteke te rregullt. Cmimi okazion

Botuar më 31/03/2020
66.525,00 euro

GJIRI I LALEZIT

Lalez | 600 M2 | 85.000 Euro

Vila eshte ndertim i ri dy katesh ne nje zone teper te qete, dhe ndodhet ne distance 1.9 km nga bregu i detit. Eshte e pozicionuar mbi nje kodrine te vogel, cka i mundeson dhe pamjen e detit. Organizohet ne soxhorno te madhe me kuzhine te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy veranda. Vila ka siperfaqe trualli 600 m2 dhe shitet me cmim okazion ! Disponon certefikate pronesie., 600 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar

Botuar më 30/03/2020
85.000,00 euro

100M POSHTE FAKULTETIT TE MJEKSISE

Rr. "Selaudin Zorba" | 320 M2 | 256.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip.totale e viles eshte, 320 M2, siperfaqe banimi secli kate 60m, sip.trualli 200m², dokumnenta te rregullta, me legalizim, truall i trasheguar. Aktualisht me qera. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 30/03/2020
256.000,00 euro

YRSHEK

Shitet vile | 155 M2 | 150.000 Euro

Siperfaqe trualli 1050 m dhe siperfaqe ndertimi, 155 M2, Jane 4 hyrje 3+1+ballkon+banjo+sallon

Botuar më 27/03/2020
150.000,00 euro

RR. “ALI DEMI”,

Shkoze, | 150 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, e mobiluar pjeserisht.

Botuar më 27/03/2020
20.000 leke
)