Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BERZHITE

Berzhite | 160 M2 | 170.000 Euro

Ne Tirane ne Berzhite 4 min larg TEG SHITET Vila 2 kate me sip ndertimi 160 m2 dhe sip trualli 400 m2 ne nje Kompleks te ri Vilash,larg zhurmes,ne mes te ajrit te paster dhe qetesise.Ne katin e pare te viles eshte organizuar zona e dites ndersa ne katin e dyte zona e nates.Disponon Certifikate Pronesie. Cmimi 170.000 euro, Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 160 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2020
170.000,00 euro

RRUGA RIZA CEROVA

afer Medreses | 400 M2 | 1.200 Euro

Rruga Riza Cerrova, afer Medreses, jepet me qera vile 3 kateshe, siperfaqe 300 m2 + 100 m2 ( oborr, vend parkimi). Vila eshte e organizuar nga soxhorno, 2 kuzhina, 5 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone, verande etj, e mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner ne cdo ambjent, 2 vende parkimi. Orientimi me Diell., 400 M2, 3 banjo

Botuar më 29/05/2020
1.200,00 euro

VISHJE

3 km nga Qendra Tregetare TEG | 322 M2 | 365.000 Euro

Shitet vile, 322 M2, totali i kateve 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re, punime te cilesise me te larte te mundeshme,siperfaqe truallit per cdo vile 800m² deri 900m²,aktualisht kane perfunduar sovatimet e brendeshme dhe jashtme,jo agjensi imobilare.

Botuar më 29/05/2020
365.000,00 euro

LAGJA RE SAUK,

mbrapa dyqaneve te vjetra, | 800 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private 150m² ndertim, me sip. toke, 800 M2, me çertikate pronesie toke 800m (nga kjo 400m certifikate pronesie dhe pjesa tjeter eshte brenda murit rrethues te baneses). Ndertesa eshte me leje ndertimi e vitit 1979.

Botuar më 29/05/2020
100.000,00 euro

RR. "JORDAN MISJA", NR. 147,

100m poshte burgut 313, | 216 M2 | 183.600 Euro

Shitet vile 2-kateshe e rrethuar me avlli, 216 M2, 2 ambjente, 2 banjo, gjendja: e mire, oborr me gjelberim, me çertifikate pronesie

Botuar më 29/05/2020
183.600,00 euro

KORCE RR. GJON E NDRECI PENDAVINJI

Cezma e AMZOS, Korce | 530 M2 | 285.000 Euro

Shitet Vile, 530 M2, 12 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e veshur me shtrese termo izoluse e rivleresuar ne vitin 2015 me cmimin shteteror

Botuar më 29/05/2020
285.000,00 euro

SELITE

rruga : Mentor Xhemali | 84 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje shtepie private, 84 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, korridor , jepet vetem per familjare , 2 muaj paradhenje

Botuar më 29/05/2020
26.000 leke/muaj

FARKE

Liqeni Farkes, rezidence e Re | 320 M2 | 515.000 Euro

Shitet vile, 320 M2, totali i kateve 4, 4 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2020
515.000,00 euro

TEG, REZIDENCA SUN RISE

TEG, Rezidenca Sun Rise | 280 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera apartament penthouse 3+1, pjeserisht e mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe cdo gje e re, siperfaqe totale 280 m², komplet kati 4, 2 tualete, ambjent gatimi, sallon ndenje, oxhak francez funksional, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, lavanteri, verande 100 m², studio, vendparkim, sistem chiller, ngrohje-ftohje, pamje panoramike, e rrethuar me gjelberim., 280 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4231152

Botuar më 28/05/2020
1.800,00 euro

RR. MYSLYM KETA

Kryqezimi i Kafes se Rremes | 360 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile, Kati I eshte perdorur si biznes (Bar-restorant) ambjenti eshte ne rruge kryesore , njekohesisht i pajisur me verande jashte. Ndersa katet e tjera jane perdorur per banim ku ndodhen 5 dhoma te medha gjumi, 360 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, bodrum, depo, i mobiluar, 2 ambjente te medha ndenje dhe kuzhinat ne secilin kat.Vila eshte e mobiluar dhe paisur me gjithe dokumentacionin e duhur ligjore

Botuar më 28/05/2020
200.000,00 euro
)