Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE QENDER TE TIRANES

afer Ministrise se Arsimit | 116 M2 | 120000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Ne qender te Tiranes, afer Ministrise se Arsimit, 116 M2, 120.000 euro
Përshkrim

Shitet shtepi private njekateshe,me oborr,me Hipoteke, dhe 52m2 ndertim, ka nje dhome gjumi,dhome pritje,kuzhine per gatim, ngrenie dhe ndenje, tualet me dritare,ndertim i vjeter i restauruar, me xoklature 1m nga toka,me cati, 116 M2, Real Estate EUROPA

120.000,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)