Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KODER KAMEZ INSTITUT

100m nga rruga kryesore, | 110 M2 | 150000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Koder Kamez Institut, 100m nga rruga kryesore,, 110 M2, 150.000 euro
Përshkrim

Shitet vile dy kateshe, e pershtatshme per dy familje, secili kate, 110 M2, me oborr perpara 300m² me te gjitha llojet e pemeve frutore, dokumenta te rregullta, me hipoteke. Garazhd per makine, uje dhe drita 24h.

150.000,00 euro

Botuar më 25/01/2020

Telefon
)