Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KINOSTUDIO TIRANE

KINOSTUDIO | 195 M2 | 150000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Kinostudio tirane, KINOSTUDIO, 195 M2, 150.000 euro i padiskutueshem
8 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 1
2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

Ne Tirane ne Kinostudio SHITET vile 2 kat me trualli 300 m2 dhe sip ndertimi 195 m2. Secili kat i viles eshte 98 m2 dhe perbehet nga ap me verande, korridor, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje dhe tualet me dritare.Vila ka 2 vende parkimi si dhe oborr te gjelberuar. Ndertimi eshte cilesor shitet e mobiluar dhe Disponon CERTIFIKATE PRONESIE. INFO 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 195 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

150.000,00 euro

Botuar më 31/07/2020

Telefon
Email
)