Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEG, REZIDENCA SUN RISE

TEG, Rezidenca Sun Rise | 280 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera apartament penthouse 3+1, pjeserisht e mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe cdo gje e re, siperfaqe totale 280 m², komplet kati 4, 2 tualete, ambjent gatimi, sallon ndenje, oxhak francez funksional, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, lavanteri, verande 100 m², studio, vendparkim, sistem chiller, ngrohje-ftohje, pamje panoramike, e rrethuar me gjelberim., 280 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4231152

Botuar më 28/05/2020
1.800,00 euro

RR. MYSLYM KETA

Kryqezimi i Kafes se Rremes | 360 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile, Kati I eshte perdorur si biznes (Bar-restorant) ambjenti eshte ne rruge kryesore , njekohesisht i pajisur me verande jashte. Ndersa katet e tjera jane perdorur per banim ku ndodhen 5 dhoma te medha gjumi, 360 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, bodrum, depo, i mobiluar, 2 ambjente te medha ndenje dhe kuzhinat ne secilin kat.Vila eshte e mobiluar dhe paisur me gjithe dokumentacionin e duhur ligjore

Botuar më 28/05/2020
200.000,00 euro

VAQARR,

prane burgut | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 28/05/2020
8.000.000 leke

NE SHKOZET

Durres | 400 M2 | 49.000 Euro

Shitet shtepi, 400 M2, me 2 kate, me rrethim te jshtem, shitet per arsye mos perdorimi. me certifikate pronesie

Botuar më 28/05/2020
49.000,00 euro

RR. NDRE ZADEJA

Kombinat | 650 M2 | 84.500 Euro

Shitet shtepi private, 650 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
84.500,00 euro

RR. TRE VELLEZERIT KONDI

Prane vilave Amerikane | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje vile tre kateshe, 2+1, 120 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, gjendja: shume e mire, uje dhe drita 24 ore

Botuar më 28/05/2020
30.000 leke

OFERTE E LIMITUAR VETEM PER DY JAVE!

Prane Lokal Xibraku, Sauk | 88.7 M2 | 66.525 Euro

Shitet vile 4 kateshe, kati I 150m², i pershtatshem per biznes, tre katet e siperme banim te komplketuara, sip.secili kate, 88.7 M2, me hipoteke te rregullt. Cmimi okazion

Botuar më 28/05/2020
66.525,00 euro

TEK BRRYLI

mbrapa ku shkruhet brryli | 750 M2 | 2.400 Euro

Jepet me qera vile, 750 M2, me 5 kate , e pershtatshme per biznes

Botuar më 27/05/2020
2.400,00 euro/muaj

RR. LIMAN KABA

tek diga e liqenit, nr 28, perballe kompleksit Olimpik | 300 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe me bodrum,, 300 M2, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, e gjelberuar

Botuar më 27/05/2020
1.800,00 euro

RR. SADIK PETRELA

Prane Venus | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e pare te nje vile 3 kateshe me garazh, 90 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/05/2020
25.000 leke
)