Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. SKENDER KOSTURI

tek bulevardi i ri | 130 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, 130 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/07/2020
50.000 leke

KOMBINAT

ne Sharr | 111 M2 | 63.000 Euro

Shitet shtepi private 3+1, 111 M2, sip. trualli 221m², te rregulluara. Dokumenta te rregullta.+3 garazhe

Botuar më 01/07/2020
63.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Ne zonen e shkolles jo publike Mrekullia | 320 M2 | 165.000 Euro

Shitet vile, 320 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Siperfaqe trualli 330m2. Me hipoteke. Shitet per arsye emigracioni. Nuk bashkepunojme me Agjensite Imobilare

Botuar më 01/07/2020
165.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Prane rruges kokonozeve, poshte vilave te familjes Topi | 162 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile, 162 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, bodrum, oborr, bosh, gjendja: e mire, Me hipoteke.Truall 500m2. E rrethuar me avlli. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 01/07/2020
150.000,00 euro

RR. ZANA FLOQI

Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe; kati i pare 2+1+1banjo+garazh ; kati i dyte 3+1+2banjo. Secili kat ka hyrje me vehte., 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, truall 250m², me hipoteke, e rivleresuar.

Botuar më 01/07/2020
20.000.000 leke

KOMPLEKSIT DINAMO

prane | 184 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 184 M2, me certifikate pronesie ,

Botuar më 01/07/2020
270.000,00 euro

TEK KODRAT E LIQENIT TE THATE

te vilat e grekut | 800 M2 | 000 Leke

Jepet me qera hotel , (ose shitet me sip. 4200m2 + truall) me siperfaqe, 800 M2, dhe truall 4200m2. Aktualisht ne gjendje pune. Me dokumentacion te rregullt. jepet me qera afatgjate 5+3 vite , hoteli ka 10 dhoma + suite e madhe , restoranti bari te kompletuar

Botuar më 30/06/2020

SELITE

Rr. e Zallit | 720 M2 | 400.000 Euro

OKAZION!!!Shiten 2 vila.Vila e pare eshte e ndertuar ne 3 kate me sip.142m2 per cdo kat dhe ka sip.totale 426.Vila eshte totalisht e perfunduar.Vila e dyte eshte me te njenjten sip.e pa perfunduar.Sip.totale e truallit eshte, 720 M2, Me certifikate pronesie.

Botuar më 30/06/2020
400.000,00 euro

#JEPET ME QIRA: VILË 2 KT/ RRUGA: "NIKO AVRAMI"

rruga: "Niko Avrami", pranë shkollës "Bajram Curri" | 340 M2 | 900 Euro

Kati I-rë përbëhet nga një sallon i madh ndjenje, dhe kuzhinë sëbashku, 3 dhoma gjumi, korridor i madh, tualet.???Kati II- të përbëhet nga 4 dhoma gjumi, korridor i madh, tualet, verandë.??Vila disponon oborr të gjelbëruar dhe i rrethuar me mur, vend parkimi., 340 M2, totali i kateve 2, 7 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, Vila është e përshtshme edhe për biznes pasi ofron nje organizim shumë të mirë të hapësirave të brendshme.

Botuar më 30/06/2020
900,00 euro/muaj

KORCE

Cezma e AMZOS, Korce, Rr. Gjon e Ndreci Pendavinji | 530 M2 | 285.000 Euro

Shitet Vile e ndertuar ne vitin 2010 me siperfaqe trualli 224 m/2 ,shtruar me parket lisi ,istalime per sistem ngrohje ,siperfaqe totale nertimi, 530 M2, 12 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e veshur me shtrese termo izoluse e rivleresuar ne vitin 2015 me cmimin shteteror

Botuar më 30/06/2020
285.000,00 euro
)