Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FSHATI PERCELLESH, 30 MIN LARG TIRANES,

ne nje zone shume te mire | 6.000 M2 | 6000000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Fshati Percellesh, 30 min larg Tiranes,, ne nje zone shume te mire, 6.000 M2, 6.000.000 leke
Përshkrim

Shitet shtepi private e re, sip banimi 86m², sip. toke, 6.000 M2, mbjelle me 200 rrenje peme. + salle blektorie dhe salle pularie, me prespektive dhe per dyqan. Me hipoteke

6.000.000 leke

Botuar më 10/10/2019

Telefon
)