Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

VISHNJE KOMPLEKSI ARGENTA

3 min Nga TEGU | 150 M2 | 160.000 Euro

Shitet vile luksoze e arreduar totalisht me te gjitha kushtet ,punime me standarte cd...

Botuar më 07/07/2020
160.000,00 euro

RRUGA PANDI DARDHA , LAPRAKE TIRANE

Supermarketi Kmy, Laprake | 200 M2 | 85.000 Euro

Shtepi me nje siperfaqe 65 m 2 dhe nje tarrace 125 m2 qe ofron mundesi te mire per ta shfrytezuar per biznes.Shtepia ndodhet prane rruges kryesore , kati i 2 ,siper nje marketi ( Diambe)., 200 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, tarrace, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/07/2020
85.000,00 euro

VISHNJE KOMPLEKSI ARGENTA

3 min Nga TEGU | 150 M2 | 160.000 Euro

Shitet vile luksoze e arreduar totalisht me te gjitha kushtet ,punime me standarte cdo gje e re me brandet me te njohura Italiane .vila ndodhet brenda nje Rezidence e cila ka te perfshira ambjente shplodhese dhe kend lojerash per femije .vilat survejohet 24/24 ore ne dite nga kamerat e siguris ., 150 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Vila ka nje trualli 360 m2 te shfrytzueshme

Botuar më 07/07/2020
160.000,00 euro

RR.4 DESHMORET

prane Gjimnazit Partizani | 125 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera kati II dhe III i nje vile 3 kateshe, oborr 170m² qe sherben si parkim, secili kate, 125 M2, i pershtatshem per biznese te ndryshme si: Kopesht, cerdhe, klinik, hotel, zyra kursesh etj. ka funsionuar si shoqate prej 15 vitesh. Cmimi ne total

Botuar më 07/07/2020
1.000,00 euro

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 07/07/2020
270.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 07/07/2020
350.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

TEK AMBASADA GREKE | 150 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 150 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, punime cilesore, me hipoteke

Botuar më 07/07/2020
450.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE | 110 M2 | 900 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip., 110 M2, bosh, gjendja: shume e mire, 4 dhoma per secilin kat, me oborr, me punime te reja

Botuar më 07/07/2020
900,00 euro

BUBQ - KRUJE

5km ne veri - perendim | 260 M2 | 155.000 Euro

Shitet vile dy kateshe karabina, 260 M2, 09 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 03 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 04 dhoma gjumi, 02 ballkone, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Shtepi private ne shitje. Siperfaqe toke 3000 mk. E rrethuar dhe e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme. Ka edhe nje pus me uje te bollshem edhe per vaditje. Me hipoteke

Botuar më 06/07/2020
155,00 euro

RRUGA QEMAL STAFA

prane shkolles se kuqe | 50 M2 | 25.000 Leke

Ofrohet me qira kati i dyte i nje vile me hyrje të vecuar, apartamenti është i kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme.Zona ne te cilën ndodhet të ofron të gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme, me dalje në rrugë kryesore , ndodhet shumë pranë qendres së qytetit, 50 M2, verande, i mobiluar, Per nje vizitë në prone jeni të lutur të më kontaktoni

Botuar më 06/07/2020
25.000 leke

SELITE

RR.e Zallit | 720 M2 | 400.000 Euro

OKAZION!!!Shiten 2 vila 3 kateshe njera eshte e perfunduar ndersa tjetra e paperfunduar me sip totale, 720 M2, gjendja: shume e mire, Me certifikate pronesie.

Botuar më 06/07/2020
400.000,00 euro
)