Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRES, SHKOZET

Durres, Shkozet | 482 M2 | 120000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Durres, SHKOZET, Durres, Shkozet, 482 M2, 120.000 euro i diskutueshem
20 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e mire, kati 1
8 ballkone, depo, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

Në Durrës në Shkozet SHITET ndërtesë 3 kate me sip ndërtimi 482 m2 dhe truall 491 m2. Kati 1 ka sip.144 m2, kati 2 është 169 m2 ka 3 dhoma gjumi, ambjent ngrënie ndënje, kuzhinë më vete, korridor, 5 ballkone dhe 3 banjo, kati 3 është 169 m2. Vila ka oborr, parkim dhe baçe.Me ÇERTIFIKATË PRONËSIE.Çmimi 120.000 euro.Për çdo info kontaktoni nëCel. 0684109062, E-mail. [email protected], 482 M2, 20 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 9 dhoma gjumi, 8 ballkone, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

120.000,00 euro

Botuar më 24/09/2021

Telefon
Email
)