Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRËS PRANË SHKOLLËS DY GJELAT

Durrës pranë shkollës dy gjelat | 131 M2 | 92000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
DURRËS PRANË SHKOLLËS DY GJELAT, Durrës pranë shkollës dy gjelat, 131 M2, 92.000 euro i diskutueshem
4 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, bosh, gjendja: e mire, kati 1
1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim
Përshkrim

Në Durrës pranë Shkollës "Dy gjelat" SHITET shtëpi private 1 kat me sipërfaqe 131 m2. Shtëpia përbëhet nga korridori, 2 dhoma gjumi, kuzhinë gatimi, ambjent ndënje, 1 tualet, 1 verandë e madhe dhe 1 garazhd. Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 92.000 euro.Për çdo informacion kontaktoni në Cel. 0684109062, [email protected], 131 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e mire

92.000,00 euro

Botuar më 18/03/2023

Telefon
Email
)