Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PLAZH I DURRËSIT

Plazh i Durrësit | 104 M2 | 85.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit 3 minuta nga deti pranë Unazës së Plazhit SHITET shtëpi 1...

Botuar më 23/09/2023
85.000,00 euro

SHTEPI 2 KATESHE NE SHITJE - NE QENDER TE VORES

Rruga Unaza | 500 M2 | 500.000 Euro

Shitet shtepi private dy kateshe, sip.totale rreth, 500 M2, dhe sip.ndertimi 400m oborr me lulishte, secila me vete, me hipopteke, te kompletuar. Cmimi ne total

Botuar më 27/09/2023
500.000,00 euro

KINOSTUDIO

Rruga Aleksander Moisiu | 749 M2 | 898.800 Euro

MORINA REAL ESTATE shet truall+vile 5 kateshe, 749 M2, totali i kateve 5, 9 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 15 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
898.800,00 euro

SHITET SHTEPI PRIVATE 1-KATESHE NE ZONEN E XHAMLLIKUT AFER SHKOLLES XHEZMI DELLI NE TIRANE (ID 4141029)

Xhamlliku, afer Shkolles Xhezmi Delli | 59 M2 | 120.000 Euro

Shitet Shtepi Private 1 Kateshe Ndertese e Re, Siperfaqe 59 m² ne Certifikate Pronesie, Totalisht e investuar me cdo gje te re, mobilim i ri (luks) shitet si ne foto, Ka planimetri te rregullt. Organizohet ne: dhome gjumi, dhome ndenje, tualeti, oborr. mundesi parkimi dhe e survejuar me kamera sigurie 24 ore. Mundesi shume e mire per inestim ku eshte dhene me qera ne vleren 400 euro., 59 M2, Property ID : 4141029 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
120.000,00 euro

VILA NE SHITJE - REZIDENCA “ÇUÇI” 2, FARKE

Rruga Agallareve, Farke | 250 M2 | 366.550 Euro

Rezidence e re banimi shumë cilësore e projektuar përballe malit piktoresk të Dajtit. Një kompleks unik që do të ofrojë standartin më të lartë të jetesës suburbane në Tiranë. Vendndodhja e kompleksit ofron akses direkt me unazën e madhe të Tiranës, qëndren tregtare TEG, pranë Liqenit te Farkes dhe parqeve natyrore të rrethinave të qytetit. Nje nga zonat më të preferuara dhe elitare., 250 M2, ambjent gatimi

Botuar më 27/09/2023
366.550,00 euro

JEPET ME QERA VILE PER BIZNES NE VILE 5+1 ID PGD 11095

Vile: 2 Kateshezona: 2 Pazari i ri / 9-katshet / BarrikadaMe vendndodhje https://goo.gl/maps/2mpoKsoDTffkd9Bq7 | 250 M2 | 1.200 Euro

Siperfaqe Neto: 250 m2Siperfaqe BRUTO: 250 m2Kati 0Ashensor: Jo5 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: DritarePamobiluarKondicioner: JoPllaka + ParketProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Veri-PerendimID PGD 11095 - € 1200 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 250 M2, kati 00, 02 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 05 dhoma gjumi, 01 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
1.200,00 euro/muaj

VILË, RRUGA E KAVAJËS – RRUGA “ISLAM ALLA” (VI406069)

Vilë, Rruga e Kavajës – Rruga “Islam Alla” (Vi406069) | 210 M2 | 1.500 Euro

Vila ështe e ndarë në 2 kate, kati i parë ka sipërfaqe 86m² është organizuar në sallon ndenje së bashku me kendin e gatimit dhomë gjumi dhe 1 tualet. Kati i 2 ka sipërfaqe 120m² është i organizuar ne sallon ndenje, 2 dhoma gjumi , tualet dhe verandë. Vila jepet e mobiluar e shtruar me pllaka, post parkimi i garantuar., 210 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, https://isea.al/property/vile-rruga-e-kavajes-rruga-islam-alla-vi406069/

Botuar më 27/09/2023
1.500,00 euro/muaj

RRUGA ALI DEMI

tek Rossman Lala | 110 M2 | 550 Euro

Jepet me qera, vile II Kateshe me siptotale banimi 110m², eshte i mobiluar. Kati i I-re organizohet ne ambient ndenje e gatimi 1 tualet 1 depo si dhe nje korridor nderlidhes me dhomat e gjumit.Kati i II-te organizohet ne 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi e cila do te mobilohet sipas kerkes se klientit dhe 1 tualet.Gjithashtu ofron mundesi parkimi te pershtatshem per 4 automjete, 110 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.CMIMI 550 €uro Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
550,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - RR. MYSLYM KETA

Rruga xhafer Zelka | 20 M2 | 250 Euro

Jepet me qera vile : Vila perbehet nga dy kate, i pari sallon+kushine (i perbashket), dhe i dyti ka tre dhoma gjumi te kompletuara secila me wc brenda. Obor + 4 vende parkimi brenda territorit. secila dhome, 20 M2, Brenda ne cmim perfshihet: dhome, uje ,drita, internet. Cmimi per secilen dhome

Botuar më 27/09/2023
250,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA VILE LUKSOZE NE “SUNRISE RESIDENCE”

ID: Billion2762 | 310 M2 | 3.000 Euro

Vila ndodhet në “Sunrise Residence”, e cila ofron 24 orë siguri, shërbime, infrastrukturë moderne, privatesi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet “Sunrise Residence” ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe më elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së zonës., 310 M2, kati 1, totali i kateve 2, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, PER cdo informacion kontaktoni +355692033500!

Botuar më 27/09/2023
3.000,00 euro/muaj

GODINE ME 4 KATE, FARKË – RRUGA “PJETER BUDI” (VI406072)

Godine me 4 kate, Farkë – Rruga “Pjeter Budi” (Vi406072) | 400 M2 | 3.000 Euro

Kati perdhe – organizohet ne 2 ambiente, tualet dhe verande te jashtmeKati i pare – organizohet ne 3 ambiente, tualet, 3 ballkoneKati i dyte – organizohet ne 4 ambiente, 2 tualete, 3 ballkoneKati i trete – organizohet ne 3 ambiente, 2 tualete, 3 ballkonejepet bosh ose e mobiluar, 400 M2, totali i kateve 4, 6 banjo, 10 dhoma gjumi, 6 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, gjendja: e re, https://isea.al/property/godine-farke-rruga-pjeter-budi-vi406072/

Botuar më 27/09/2023
3.000,00 euro/muaj
)