Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

* GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina | 502 M2 | 540.000 Euro

Shitet Super Vile te Gjiri i Lalezit,te Kompleksi Turquoise Marina.Vila ka siperfaqe trualli 502 m²,Siperfaqe ndertimi 320 m²,Siperfaqe bodrumi 100.7 m²,Post Parkimi Privat ekstra brenda cmimit i perfshire ne kontraten e shitjes.Turquoise Marina eshte nder projektet me te medha, jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajonin e Ballkanit, i pozicionuar ne Hamallaj, ne zonen e Gjirit te Lalezit, 502 M2, Kompleksi ofron izolim termik, teknologji te larte, siguri te plote me sistem te dixhitalizuar si dhe nje arkitekture moderne dhe teper funksionale.Punimet jane ne faze suvatimesh

Botuar më 30/05/2023
540.000,00 euro

@VILE 2-KATESHE PER SHITJE TE TURQUOISE MARINE ,GJIRI I LALZIT

gjiri i lalzit | 510 M2 | 540.000 Euro

Turquoise Marina eshte nder projektet me te medha, jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajonin e Ballkanit, i pozicionuar ne Hamallaj, ne zonen e Gjirit te Lalezit.?Kompleksi ofron izolim termik, teknologji te larte, siguri te plote me sistem te dixhitalizuar si dhe nje arkitekture moderne dhe teper funksionale.Sherbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant., 510 M2, kati 2, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
540.000,00 euro

/VILE 2-KATESHE PER SHITJE TE TURQUOISE MARINE ,GJIRI I LALZIT

gjiri i lalzit | 510 M2 | 540.000 Euro

??Turquoise Marina eshte nder projektet me te medha, jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajonin e Ballkanit, i pozicionuar ne Hamallaj, ne zonen e Gjirit te Lalezit.?Kompleksi ofron izolim termik, teknologji te larte, siguri te plote me sistem te dixhitalizuar si dhe nje arkitekture moderne dhe teper funksionale.Sherbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant., 510 M2, kati 2, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
540.000,00 euro

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE

PRANE LIQENIT TE FARKES | 60 M2 | 18.000 Leke

60 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
18.000 leke/muaj

VILA NE SHITJE - PLAZH DURRËS

Plazh Durrës | 220 M2 | 130.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit 5 minuta nga deti SHITET Vilë 2 kate me sip ndërtimi 220 m2 dhe sip trualli 320 m2. Secili kat i vilës përbëhet nga apartament 2+1 që ka verandë, korridor, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrënie ndënje dhe 1 tualet. Vila ka oborr, parkim dhe kopësht të gjelbëruar.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 130.000 euro.Për infoCel. 0684109062, [email protected], 220 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
130.000,00 euro

PLAZH I DURRËSIT

Plazh i Durrësit | 104 M2 | 95.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit 3 minuta nga deti pranë Unazës së Plazhit SHITET shtëpi 1 kat me sipërfaqe 104 m2 dhe sipërfaqe toke 315 m2. Shtëpia përbëhet nga veranda, korridori, 3 dhoma gjumi, ambjent ndënje, kuzhinë gatimi dhe 1 tualet. Gjithashtu shtëpia ka oborr, parkim dhe baçe.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE.Çmimi 95.000 euro.Për çdo informacionCel. [email protected], 104 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
95.000,00 euro

VILA NE SHITJE - PLAZH DURRËS XHAMIA 4 MINARE

Xhamia 4 Minare | 197 M2 | 110.000 Euro

OKAZION! Shtepi 2 kate me vlere sa nje apartament.Në Plazhin e Durrësit perballe Xhamisë 4 Minare, 5 min larg detit SHITET shtëpi 2 kate me sip ndërtimi 197 m2 trualli 272 m2. Shtëpia ka katin e parë 94 m2 dhe katin e dytë 103 m2. Ka parkim makine dhe kopësht të gjelbëruar.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 110.000 euro.Për çdo info kontaktoni në Cel. 0684109062, [email protected], 197 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/05/2023
110.000,00 euro

NE DURRES PRANE SHKOLLES 2 GJELAT

Plazhi i Durrësit pranë Hotel Florida | 131 M2 | 92.000 Euro

Në Durrës pranë Shkollës "Dy gjelat" SHITET shtëpi private 1 kat me sipërfaqe 131 m2. Shtëpia përbëhet nga korridori, 2 dhoma gjumi, kuzhinë gatimi, ambjent ndënje, 1 tualet, 1 verandë e madhe dhe 1 garazhd.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE.Çmimi 92.000 euro.Për çdo informacion kontaktoni nëCel. 0684109062,[email protected], 131 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bodrum, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 30/05/2023
92.000,00 euro

PLAZH DURRËS

Plazh Durrës | 150 M2 | 145.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit 3 minuta nga deti SHITET shtëpi 1 kat,ndërtim i ri me sip 150 m2 dhe sip toke 500 m2. Shtëpia përbëhet nga veranda, korridori, 2 dhoma gjumi, ambjent ndënje, kuzhinë gatimi dhe 1 tualet. Gjithashtu shtëpia ka 1 garazhd të mbyllur, oborr, parkim dhe baçe.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 145.000 euro.Për informacion Cel. 0684109062,[email protected], 150 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
145.000,00 euro

TEK KOMPLEKSI LISI I ARTE NE FARKE SUPER VILA NE SHITJE!

ID: Billion2775 | 315 M2 | 750.000 Euro

Vilat jane pjese e nje kompleksi prej 22 vilash. Kompleksi "Lisi i arte" ndodhet ne Farke dhe aksesohet nga "Rruga e Agallareve." Vetem 3.1km nga TEG (7 min. me makine), 10.5 km nga "Sheshi Skenderbej" (15 min. me makine.) Kompleksi ka nje arkitekture bashkekohore. Vilat kane sip. te medha vetratash, qe i ben ato transparente dhe me prane me natyren., 315 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 5 banjo, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Vila permban 3-4 dhoma gjumi, 1-2 ambiente ndenje(ne secilin kat), 1 ambient gatimi, 4-5 tualete, depo e ambiente te tjera sherbimi. Per nje vizite ne prone tel.+355692033500.

Botuar më 30/05/2023
750.000,00 euro
)